2752
2734
عنوان

چرا ميگن بچها عروسي نيان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 21 پست

بخدا تا دست گلمو گذاشتم زمین برداشتن تمام خراب کردن رژ مالی با شوهرم که نشستیم دورمون کلا بچس یکی ب موهام دست میزنه یکی لباسمو دستکاری میکنه یکی نوشابه ب دست وایساده بالا سرم رقصم که نگم یکی لباسو له میکنه تا دوتا شاباش میریختن سرم بچه ها حمله میکردن اصلا ی وضعی 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها خوب تربیت شده باشن و مادر پدراشون مسئولیت پذیر باشن 

قدمشون رو چشم همست 

اما بچه شرور و بیش از حد شلوغ با پدرمادر بی مسئولیت چیزی نیست که هیچ میزبانی منتظرش باشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بعضی ها فقط دنبال این هستن که پول عروسیشون در بیاد

دوتا بچه دعوت نمیکنه که دو پرس غذا جلوشون بزاره بجاش یه جفت زن و شوهر از خانواده دیگه دعوت میکنه که پول بگیره

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "

تالار به اون بزرگی قدیم نیست تو پر و پای عروس باشن،واسه خودشون طفلکی یه گوشه بازی‌ میکنن تازه مامانای جدید آنقدر حساس شدن نمی‌ذارن بچه نیم متر ازشون دور بشه ،به هیچ مادری تفریح بدون بچش خوش نمیگذره  منم عروسیم خانوادگی همه رو دعوت کردم