2752
2734
عنوان

حق داشتم نارحت باشم؟ +شات😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5651 بازدید | 188 پست
عزیزم بدون کسی ک تو دوران دوستی گیر میده صددرصد بعد ازدواج بیشتر هم میشه چون دیگه حس تعهد و مسئولیت ...

منم نمیگم پسر بدیه فقط رو‌پوشش حساسه ک دوران دوستی اینطوری نبود خیلی تازه اون تیپایی ک‌من اون دوران میزدم واقعا فکر میکردم حتی با دیدنشم بزاره بره الان ک‌پوششم خوبه بازم ناراضیه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
نه منم مجردی چادری بودم واسه همین زیاد برام مهم نبود،ولی تو چون مانتویی بودی برات سخته زیاد هم اهمیت ...

ایا همچین کسی راضی میشه؟😃چادر سرم میکنم ، بچه دارم مجبورم بسازم باهاش 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایا همچین کسی راضی میشه؟😃چادر سرم میکنم ، بچه دارم مجبورم بسازم باهاش 

وا دختر خوب این چه حرفیه نزار اسم طلاق اینقد بینتون عادی بشه،اشکال نداره باهمون تیپی که شوهرت میگه برو بالاخره فامیلات میدونن مذهبیه

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
اره باردارم ...یهو ازش ناراحت شدم شایدم بقول شما از بارداریه

اخی اسی شوهرت خیلی دوست داره 😍😄 چندماهته گلم

حستو درک میکنم منم شوهرم میره سرکار یا سفر اگه پیام نده همینجوری میکنم باهاش اینجا به این کارا میگن لوس بازی ولی مطمئنم خودشون هم از اینکارا میکنن😄😄

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌