2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با سویا خوشمزه تره از نیم ساعت قبل سویا خیس کن پیاز سرخ کن زردچوبه و فلفل سیاه و نعنا اضاف کن و ی ...

من به همین دستور، قارچ و فلفل دلمه ای هم اضافه میکنم و به جای نعنا پودر گوجه میریزم. هر کی میخوره باهام موافق میشه که از گوشت بهتره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

من یه جیز جدید بگم ک بقیه نگفتن

منم ار سویا خیلی خوشم ممیومد مخصوصا درشتاش که میره زیر دندون

یبار امتحان کردم سویا وقتی که خشکه کاملا با گوش کوب له کردم ولی ن درحدی که پودر بشه

در حدی که ریز بشه تهشم که پودری میشه اونم نمیریزم دور همرو باهم اضافه میکنم به روغن و پیاز داغی که طلایی شده بعد ادوه هارو اضافی میکنم چند دقیه تفت میدم سرخ بشن بعد رب میریزم با ربم سرخ که شد نصف فنجان آب میریزم یکم اجاره میدم تا بجوشه بعد به ماکادانی لا به لا اضافه کن دم بکشه

بعد از سویا میتونی قارچ و فلفل دلمه ایم اضافه کنی باهم سرخ بشن خوش مزه تر میشه و منم چند حبه سید رنده شده هم میزنم عالی میشه

خُود خَزانیم‍ و دَم اَز شُوق‍ِ بَه‍ار میزَنیم‍!...🕊=)💎
من به همین دستور، قارچ و فلفل دلمه ای هم اضافه میکنم و به جای نعنا پودر گوجه میریزم. هر کی میخوره با ...

فلفل دلمه امتحان کردم خیلی خوشمزه میشه ولی خب همیشه تو خونه نیس

پودر گوجه یادم باشه امتحان کنم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

عزیزم منم اصلا ماکارونی با سویا درست نمیکردم چون خودم دوست نداشتم

ولی پریشب  دیدم یه بسته سویا داریم (از این سویا ریزها) از خیلی وقت پیش گرفته بودم دیگه تاریخش نزدیک تموم شدن بود

دل رو زدم به دریا درستش کردم مزه ش عااااالی بود 

اول سویا رو یه ساعت خیسوندم بعد ریختم تو صافی تا آبش بره بعد یه پیاز تفت دادم زردچوبه زدم بعد سویا رو ریختم همراه با ادویه و پودر سیر و نمک و یه کوچولو فلفل دلمه یه کم فلفل سبز تند

قشنگ سرخش کردم و رب زدم و بعدم بقیه مراحل ماکارونی درست کردن

فلفل دلمه امتحان کردم خیلی خوشمزه میشه ولی خب همیشه تو خونه نیس پودر گوجه یادم باشه امتحان کنم

عزیزم فلفل دلمه رو بشور 4 قاچ کن بزار فریزر هر بار نیاز داشتی یه تیکه ش رو بردار 

پیشنهاد خوبیه☺

مزه ش هم اصلا تغییر نمیکنه

فقط قاچش کردی اول جدا از هم بچین توی سینی بزار فریزر یخ که زد بریز توی پلاستیک فریزر که نچسبن به هم بعدلازم داشتی راحت بتونی یه تیکه دربیاری