2752
2734
عنوان

این پیامو به اکسم بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 113 پست
زنگ نزد؟

ن ولی انلاین سد مهم نیست دیگه بره گمشع

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ن ولی انلاین سد مهم نیست دیگه بره گمشع

همون پیام خوب بود کاش زنگ نمیزدی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اشکالی نداره عزیزمم حالا من کنجکاو شدم چیکار کردم ک شما فحش دادین رفتم تایپکاتون دیدم نامزدتون گف ...

وای چه جناییش کردییی
نه باب نامزد من دانشجو بزشکیه محل کارشه بیمارستان عزیزم      

2731
همون پیام خوب بود کاش زنگ نمیزدی

بهتر پیام ندادم اونو جواب نمیداد ک نابود میشدم باز اینو ج اب داد گفت زنگ میزنم🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
عزیزدلم چند بار ÷یام دادی حواسم نبود برای یکی دیگه نوشتم عزیزم متاسفم معذرت      

عشقم همون موقعه فرستلدم اینارو ببخشید ک نوتیفش دیر میاد

وای چه جناییش کردییی نه باب نامزد من دانشجو بزشکیه محل کارشه بیمارستان عزیزم   ...

من اصن فقط اونو خوندم یه لحظه اور دادم هنگ کردم😂😂 گفتم نکنه فک کرده من با نامزد ایشونم خدی نکرده مایدار باشین گلم نن اکس منن ترک تحصیله🥰🤣🥰

من اصن فقط اونو خوندم یه لحظه اور دادم هنگ کردم😂😂 گفتم نکنه فک کرده من با نامزد ایشونم خدی ن ...

فداتشم عزیزممم  
من تابیک های شما رو خیلی وقته دنبال میکنم اون تایم هم داشتم این تابیکو میخوندم همزمان هم تند تند برای دوستم فحش میفرستادم یهو هر دو قاطی شد فحشه برای شما فرستاده شد خودمم دیدم شکه شدم  
راستی ازش خبری نشد؟؟
عجب ادم مغروریه باید همون بیام کوتاه رو میفرستادی و تمام این دیگه خیلی لجبازه  

فداتشم عزیزممم     من تابیک های شما رو خیلی وقته دنبال میکنم اون تایم هم داشتم این تابیکو ...

فدااتشم عزیزمم مرسی ک دنبال میکنیی🥺❤️

نه عزیزم خودش بهم زنگ زده بود پنج شنبه من گوشیم خاموش بود حالا من فهمیدم بیمارستانه خواستم زنگ بزنم حالشو فقط بپرسم ک گفت خودم زنگ میزنم ک نزد مهم هم نیست دیگ با این کارش از چشمم افتاد😉