2733
2734
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68696 بازدید | 598 پست
اره خب چون ب دهه شصتیا خیلی بیشتر سخت میگرفتن و محدود میکردن از همه نظر هم خانواده ها هم محیط آموزشی ...

بله حرفتون درسته خدارشکر این موضوع تو نیمه دوم دهه شصت ۹۰درصد ولی نیمه اولش شاید کمتر از ۵۰درصد

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
آره😂😂😂هیششکی مارو دوست نداره  مارو دور نندازید😂😂😂

اتفاقا بشدت دوس داشتنی هستین😘😅کلا واسه دوس داشتن تربیت شدین🤍✨️

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب می‌کنی  احتمالا یا خودش بچه نداره یا بچه اش ذاتا آرومه انگار به بچه دو ساله میشه چیزی یاد ...

تربيت از دوره جنيني شروع ميشه بعد از يك سالگي اگر كودك كار اشتباه كرد نبايد دادودعوا كرد ولي يك نه قاطع بايد گفت 

اگه رفتاري در بچه نهادينه بشه كه كنترلش ديگه سخت ميشه

يك سر به مدارس ابتدايي بزنيد ميبينيد به خاطر نااگاهي والدين چقدر بچه ها مشكلات دارن 

نبايد زياد امر و نهي كرد ولي اگه كار بسيار اشتباهي كرد يك نه قاطع بايد گفت 

2731
تربيت از دوره جنيني شروع ميشه بعد از يك سالگي اگر كودك كار اشتباه كرد نبايد دادودعوا كرد ولي يك نه ق ...

بله موافقم . ایشون هم سعی اش رو کرده. ولی به قول شما نباید داد و دعوا کرد . پسر من تا قبل هفت سالگی همینجوری بود طوری شده بود که پامون از همه جا قطع شده بود نه مهمونی می‌رفتیم نه رستوران نه تفریح چون همه جا خرابکاری میکرد و ابرو مونو میبرد هرچی هم دعواش میکردیم و یادش میدادیم انگار نه انگار . ولی الان که مدرسه می‌ره رفتارش خداروسکر متعادل تر شده 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

دختر منم ۲ سالشه رفته بودم سوپر مارکت سرگرم خرید و پسرم بودم اومدیم بیرون دیدم دوتا شکلات ازون ارزونا دستشه زود برگشتم مغازه گفتم ببخشید دخترم دوتا ازین شکلاتا برداشته حساب کنید یه برخورد بدی کرد دقیق پرسید از کدوما دو تومن از کارتم کشید پولش و اگه نمیگرفتم بزور میدادم اما برخوردش خیلی بی ادبانه بود 

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
اتفاقا بشدت دوس داشتنی هستین😘😅کلا واسه دوس داشتن تربیت شدین🤍✨️

ممنون عزیزم لطف دارین🥰❤😘

خدایی ما دهه شصتیا هم خیلی دهه هفتاد و هشتادیا رو دوست داریم و جسارت و شجاعتی ک دارین رو همیشه تحسین میکنیم 👌👏👏👏

ممنون از دلگرميتون اخر كي به حرف زدن افتادن؟

پسرم   که زود   حرف  زد،ولی دخترم  خیلی دیر.   الان ماشاا..انقدر حرف های   قلنبه سلنبه میزنه بیا و ببین😅

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ببخشید اولین تاپیکتونو دیدم درمورد بچه ۱۵ ماهتونه که شیطونی میکنه تو مهمونی چرا طبق کتابها تربیتش نک ...

خوب عزیزم کاش کامل متن رو میخوندی گفتم تومهمونی کامل  حواسم بهش هست . فقط خونه پدرم ک چون نوه اوله بودوخودشون ب شدت اصرار داشتن ک همیشه اونجا باشم هفته ای ۵ روز شاید .و نکته بعد مادرم اصرار داشت آروم بزنمش و دعواش کنم ک من مخالف بودم.الان هم گفتم ک با روش های مناسب هر سن ن حتی نکن نکن .من تربیتش از ۱ سالگی شروع کردم شایدم کمتر

الان پسرم ۷ سالشه خداروشکر بهترینه تو مدرسه همه ازش راضین حتی خانواده هامون . اما سر پسر دوم خونه نبودم زیاد. وبیشتر تربیتش با پدرش بود و چقد فرق هست بین دوتا پسرام . تربیت خیلی مهمه خیلییییییی

سلام به همه ی دوستان  دوستانی که گفتن تربیت از روی کتاب حرف شما کاملا درست  اما اخلاقیات ...

آزادی باید توخونه یا محیطی باشه ک ضرری ب کسی نزنه . حالا خداروشکراین آقای قناد باحوصله بودن ولی اکثرجاهایی ک من میبینم حوصله کمترین ها رو هم ندارند. نگفتم تربیت از روی کتاب .گفتم روش هایی ک برای تربیت گفتن چون تو هر سن متفاوته و واقعا موثره . این خانم هم از روش تربیتی استفاده کردن شکلات ازش گرفتن و تذکر دادن این یعنی اینکه کاملا ب تربیت کوچولوشون اهمیت میدن اما خوب روش تربیتی این خانم برای کودک ۵ ساله هست ن دوسال . چون ۲ سال سن تذکر گوش دادن نیست ما قرارنیست بچه رو تنبیه یا عقده ای کنیم فقط میخوایم طوری مسئله رو پیش ببریم ک  بچه درحین آشنایی با قواعد بچگی خودش رو هم بکنه