2733
2734
ولله با هر کسی دوست شدم یا تیغم زد یا پشتمو خالی کرد ..یا جوگیر بودن  خلاصه الان هفت هشت ساله ...

شمام مثل من اعتمادتو از دست دادی

منم عاشق تنهایی‌ام اما خب الان حس میکنم روحم پوسید از هم سن و سالم عقبم

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
شمام مثل من اعتمادتو از دست دادی منم عاشق تنهایی‌ام اما خب الان حس میکنم روحم پوسید از هم سن و سالم ...

ن بابا بخودم میرسم 🤣🤣🤣خوش میگذرونم با همسر 

فقط دویتی گذاشتم کنار ..میگم واس منافعشون منو میخوان

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا بخودم میرسم 🤣🤣🤣خوش میگذرونم با همسر  فقط دویتی گذاشتم کنار ..میگم واس منافعشون منو م ...

خوبه پس 😂 

چه دوستی بهتر از همسر و پسر ؟ والا 

2731
چه راهایی رو امتحان کردی؟ 

مثلا مامانم میگفت تو جمع سعی کن حرف بزنی بری بیرون خودت سر حرف و با دیگران باز کن 

ولی هرکاری کردم نشد من آدم درونگرایی هستم و ب شدت خجالتی طوری از بعضی از چیزایی ک تو ذهنم عبور میکنه هم خجالت میکشم درحالی ک من فقط دارم فکر میکنم و این خیلی بده

طوری ک ۳بار تصمیم به خود کشی گرفتم ولی ب خاطر علاقه ای که به مامانم دارم نتونستم

الان خیلی کتاب میخونم شاید یکم کمکم کرده ولی نه خیلی

مثلا مامانم میگفت تو جمع سعی کن حرف بزنی بری بیرون خودت سر حرف و با دیگران باز کن  ولی هرکاری ...

من شنیدم دایره لغاتتو زیاد کنی بهتر میشه

خوبه یهو که نمیشه تغییر کرد کم کم

منم باید بیشتر کتاب بخونم

چرا خودکشی آخه. شاید نسل قدیم زیاد راجع به درونگرا و تایپ شخصیتمیون چیزی ندونن و مسخره کنن ولی نسل جدید مطلعن. چند وقت پیش یکی از بچه‌ها بهم میگفت چند  سال پیش فکر میکردم چقدر مغرور و ساده ای هیچی حرف نمی زنی ولی حالا که بیشتر کتاب خوندم افراد زیادیو دیدم میدونم که تو درونگرایی و ویژگی های خاص خودتو داری.

ولی خب من یکم افسردگی دارم مثل خودت خجالتی‌ام دوست دارم از شدت اینا کم کنم چون خیلی اذیت میشم مثل خودت چندبار تحملو از دست دادم حتی ت

مسخره هم شدم 

من شنیدم دایره لغاتتو زیاد کنی بهتر میشه خوبه یهو که نمیشه تغییر کرد کم کم منم باید بیشتر کتاب بخو ...

اره دقیقا خیلی شبیه هم هستیم این موضوع روی همه چیز من تاثیر گذاشته و باعث شده تو این سنم که باید رشد کنم و استعداد هامو شکوفا کنم هیچی ازم نمونه

میتونم بپرسم چندسالته؟!

دقیقاً ۲۰ سالمه 

به نظرم با یه تراپیست صحبت کن شاید بتونه کمکت کنه یا اگه نخواستی خوندن این کتاب ها بهتره

عزت نفس روی میز شام

زندگی خود را دوباره بیافرینید

نیمه تاریک وجود