2752
2734

لاتاری.سه کام حبس.متری شیشونیم.برادران لیلا.ملاقات خصوصی.تی تی .کت چرمی

جهان سوم به جایی گفته میشه ک اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اکه مرد ب همسرش خیانت کنه ب زنش میگن بیشتر به شوهرت برس🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملی راه نرفته اش پنج فوت فاصله حوض نقاشی اقای ملکه سینمایی فسیل مسافران(خارجی) هتل فاجعه زیبا

آقای ملکه خیلی خوب بود

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
ملی راه نرفته اش پنج فوت فاصله حوض نقاشی اقای ملکه سینمایی فسیل مسافران(خارجی) هتل فاجعه زیبا

ملی و راه های نرفته اش دیدم غمگین‌بود  ولی آقای ملکه خییییییلییییی خوبه دلم خواست دوباره ببینم 

من انیمیشن inside- outside رو خیلی دوس داشتم.  در مورد ذهن و احساسات و ناخودآگاه و ...هست.

اکه انیمیشن نگاه میکنین چند تا خوی معرفی کنین 

من کوکو و افسون دوست داشتم اریون و تاریکی هم قشنگ بود بنظرم