2752
2734
وقتی در راه خدا کشته بشی کجا و وقتی در راه وطن فروشی و سرپیچی از دستورات خداوند کشته بشی کجا البته ...

این تعریف شماست از راه خدا و وطن فروشی ، نمیخوام بحث کنم چون متاسفانه به جایی نمیرسه 

آرامش برای همه مردم وطنم آرزومندم 

چقدر یه عده درون شون سیاه،حداقل میشه بی تفاوت بود نه اینکه خوش حال شد 

درون امثال تو سیاه نیست ؟

این همونی که مردم برای اغتشاشات تحریک کرد

یه آشغال وطن فروش 

انشاء الله سقط بشه

و طرفداراشم هر چه زودتر بهش بپیوندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درون امثال تو سیاه نیست ؟ این همونی که مردم برای اغتشاشات تحریک کرد یه آشغال وطن فروش  انشاء ...

معلومه کی سیاهه ،مث داعشی ها فکر میکنه و حرف میزنه ،خوبه بعصی ها جای خدا نیستن 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
بیماری برای همه هست ، دار مکافات با بیماری تعریف نمیشه ، پس طبق تعریف شما همه کسانی که با بیماری از ...

بیماری برای عده ای میتونه مکافات عمل باشه برای عده ای میتونه امتحان الهی باشه واسه پاداش دادن و برای عده ای کفاره گناهانشون و اینکه مال کسی از چه نوعی هستش تشخیصش با ما نیستش و خداوند به همه چیز آگاهه

بیماری برای عده ای میتونه مکافات عمل باشه برای عده ای میتونه امتحان الهی باشه واسه پاداش دادن و برای ...

بله 

ولی  یه عده جای خدا میشینن و تشخیص میزارن مکافات عمل و امتحان کدومه 

بله  ولی  یه عده جای خدا میشینن و تشخیص میزارن مکافات عمل و امتحان کدومه

ما که همه گناهکاریم و فقط باید به خدا پناه ببریم اول از همخ از شر گناهان خودمون و حق حکم دادن راجع به دیگران نداریم،اما یه عده که بصورت عمومی کارهایی میکنن که جون عده ی زیادی به خطر بیفته سزاوار نگران شدن بخاطر وضعیتشون نیستن!

ما که همه گناهکاریم و فقط باید به خدا پناه ببریم اول از همخ از شر گناهان خودمون و حق حکم دادن راجع ب ...

بله ، عده ای هم هستن که سرمایه های مادی و معنوی یک  سرزمین رو  هم به باد میدن ، به همه چی فکر کن

بله ، عده ای هم هستن که سرمایه های مادی و معنوی یک  سرزمین رو  هم به باد میدن ، به هم ...

هرکسی هر گناهی کنه قطعا تاوان پس میده دوست عزیز.اینکه دیگری اشتباه کنه و من بگم چون اشتباه میکنه منم اشتباه کنم که درست نیستش.درضمن کسی حق دخالت توی سیاست و مسائل اقتصادی داره که تخصص داشته باشه و درسش رو خونده باشه.بازیگری که دیپلم داره و به واسطه روابط یا شانس یا توانایی هنری اومده بازیگر شده حق دخالت توی این امور نداره که با تحریکات غیراصولی جوونارو به کشتن بده!