2752
2734
عنوان

با سی ملیون میشه سرویس عروس گرفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 44 پست
تا الان چنتا تیکه کوچیک خریده  من موندم این سی تومن چرا انقد بی ارزش شد یهو بین کلاسای دانشگا ...

خب اندک اندک جمع میشه دیگه 

من ی فکری ب ذهنم رسید اگر قصد ازدواج داشت ب اون خانم بگه من پولم کمه و براش نقره بخره سرویس را 

فقط حلقه،را طلا بخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا الان چنتا تیکه کوچیک خریده  من موندم این سی تومن چرا انقد بی ارزش شد یهو بین کلاسای دانشگا ...

تا از این بیشتر بی ارزش نشده بخره

به نظر من طلای دست دوم بگیره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
وایییی الان ۵۰گرم طلا ۱۸۰تومن پولش میشه

اره ادم هنگ میکنه بهش فکر میکنه من گرمی 80خریدم. گرمی 350برای خرید خونه فروختم اون موقع میگفتم وای طلا چقدر گرون شده. از الان که خبر نداشتیم قرار چه مصیبتی بشه

حالا طفلك تو اين سن  از جوونيش لذت ببره واسه خودش خرج كنه

الان دس انداز نکنه کی پس انداز کنه؟

چشم بهم بزنه شده سی سالش و چیزی نداره

منم چون دیدم طلا سود میده دارم پشتشو میگیرم جمع کنه ماشینی چیزی بخره دستش پر باشع پس فردا

خب اندک اندک جمع میشه دیگه  من ی فکری ب ذهنم رسید اگر قصد ازدواج داشت ب اون خانم بگه من پولم ک ...

نه راستش 

ما خودمون دوس داریم سرویس خانومش طلا باشه

حالا ایشالا خرد خرد میگیره

هم پس اندازه هم دل عروسش گرم میشه

سرویس عروسو باید با نظر خود عروس بخرین الان طلای مستعمل بخر یا اب شده که اونجا بدرد بخوره چون اگه ...

همین موضوع برای خودم اتفاق افتاد همسرم قبل آشنایی با من خرید طلا رو کرده بود که من دوست نداشتم و عوض کردیم

اما من تعریف نباشه حقیقتا دنبال کارای شیک میگردم مشکل اینه پس انداز برادرم فعلا کمه البته کوتا ازدواجش ولی خب همینم غنیمته

2706