2733
2734
عنوان

مامان و بابام یادم ندادن چجوری حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13076 بازدید | 238 پست
الان باهاش خوب حرف میزنم. خیلی بوسش میکنم. وبازی میکنیم. وبغلش میکنم. نازش میکنم. ولی مثلاهمین دیروز ...

میدونی تمام عمر در استرس بودن یعنی چی؟

یعنی زمان زیادی لازمه تا ان شالله همه چی بهتر و بهتر بشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
عالیه حالا بچه رو زیاد بغل کن بدون دلیل بغل های کوتاه و گفتن جمله های محبتی ریز مثل این: شما بچه ...

من همین چالش را دارم 

و تک والد هستم. همسرم نیست

پسرم خیلی ناراحت میشه در برابر واکنش‌های مت

چند روزه خیلی سعی میکنم آرامشم را حفظ کنم. با اینکه تحت فشار مالی و روحی هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  من روحیه ریسک پذیری و دنبال درامد و اموزش وبدن شما رو تحسین میکنم بهم بگو اگر به اموزش ...

خیلی ممنون از تعریفت گلم.نه از اولش ب خودم گفتم ممکنه دو سال طول بکشه تا حرفه یی شم و اگر شهرخودم خوب یاد نگرفتم شهردیگه برم اموزش.فقط کمی نگران بچه هامم و اینکه بابت مخارجش میترسم کم بیارم

خیلی ممنون از تعریفت گلم.نه از اولش ب خودم گفتم ممکنه دو سال طول بکشه تا حرفه یی شم و اگر شهرخودم خو ...

به نظرم توکل کن و شروع کن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731
من همین چالش را دارم  و تک والد هستم. همسرم نیست پسرم خیلی ناراحت میشه در برابر واکنش‌های مت ...

ای عزیزم

نمیدونم چی بگم

خداکنه خوب بشه خیلی نگرانم براش. 

مادر شدن خیلی کار بزرگیه

نگران نباش کنارش باش

مادر شدن خیلی کار بزرگیه نگران نباش کنارش باش

من خیلی ساده ام. مادرشدن خیلی شیرینه وسخت وپرمسیولیت. من باخانواده شوهرم قطع رابطه کردم واقعا برای بچه ام زیادبوداین همه ترس واسترس. اگرراهنمایی کنید درزمینه خانه داری وبچه داری وممنون میشم ازتون. 

من خیلی ساده ام. مادرشدن خیلی شیرینه وسخت وپرمسیولیت. من باخانواده شوهرم قطع رابطه کردم واقعا برای ب ...

آخه دورت بگردم من نه مادرم نه کدبانو 

چجوری کمک کنم

فقط میتونم بگم لازم نیست بهترین باشی

فقط امن  ترین باش برای بچه

آخه دورت بگردم من نه مادرم نه کدبانو  چجوری کمک کنم فقط میتونم بگم لازم نیست بهترین باشی فقط ...

قربون محبتت عزیزم. یه کدبانوی کامل هستید ازنظرمن. ممنون باهام هم صحبتی کردی. الهی به همه ی آرزوهای خوبتون برسید. 

الان باهاش خوب حرف میزنم. خیلی بوسش میکنم. وبازی میکنیم. وبغلش میکنم. نازش میکنم. ولی مثلاهمین دیروز ...

😔😔😔😔

چقدر ناراحت شدم بابت این کامنتت

برات آرزو میکنم از این لحظه با بچه ی نازت بهترین روزها رو تجربه کنی 

یه طوری که یادت بره چقدر سختی کشیدید

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
😔😔😔😔 چقدر ناراحت شدم بابت این کامنتت برات آرزو میکنم از این لحظه با بچه ی نازت بهترین روزها رو ...

قربون محبتت عزیزم. فدای دل پاکت بشم که برامون دعا کردید. إن شالله شماهم حاجت روابشید وبه همه ی آرزوهای خوبتون برسید.. خیلی به دعای شمادوستان نیازدارم الان توموقعیت هستیم که فقط خدارا دارم وهمه امیدم فقط به خودشه. ممنون ازحس همدردی وهمراهیتون. الهی خوشی وخوشبختی همیشه کنارشماباشه🌹❤️❤️

قربون محبتت عزیزم. فدای دل پاکت بشم که برامون دعا کردید. إن شالله شماهم حاجت روابشید وبه همه ی آرزوه ...

آمین🤲

ایشالله هممون حالمون خوب باشه همیشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔