2733
2734
عنوان

مهمونی همه خانواده شوهرم گرفتن فقط من موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 73 پست
بخدا داداش های  من و خواهر زاده ای شوهرم  هرکدوم نصف مرغی می خورن مثلا ران کامل با سینه کا ...

نوش جونشون، گوشت بشه به تنشون، ولی ما از این رستمها نداریم. من یه داداش سوسول دارم ، لقمه چهارم میگه ، معدم ترکید.

حتما اسی هم اطرافیانش خیلی بخور نیستن

بال و گردن هارو با یک تیکه سینه بزار خوب بپزه بعد ریش ریش کن پیاز رنده کن و فلفل دلمه و قارچ و ادویه ...

پنیر پیتزا اگه داشته باشه عالی میشه من زمستون بدون  رب با پنیر پیتزا درست کردم خیلی خوشمزه بود 

من کلا قسمت استخونی  چندتامرغ رو جمع میکنم بعد مزه دار میکنم با سیب زمینی تو فر میذارم بعد همین جوری بدون  نون وبرنج خالی خالی میخوریم بیشتر  این مدلی درست کردم ولی ته انداز هم درست کردم سوپ هم پختم سوخاری هم کردم

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پنیر پیتزا اگه داشته باشه عالی میشه من زمستون بدون  رب با پنیر پیتزا درست کردم خیلی خوشمزه بود& ...

آره اتفاقا با پنیر هم خیلی خوشمزه میشه من با بال مرغ ته انداز هم درست میکنم عالی میشه میزارم اول مثل مواد جوجه داخل مواد بعد کف قابلمه میبینم و زعفران میریزم و برنج و دم میکنم بعدم تا برمیگردونم داخل دیس هم خیلی سرخ و خوشکل هم خوشمزه و متنوع هست

اره، البته بگم من گاهی میبینم مرغ خیلی ریزه ، میگم رانهاشو تیکه نکنه ولی سینه هارو چرا، یعنی میشه ۶ ...

مزه دارشون کنید تو فر بذارید خیلی خوشمزه میشه

میدونی اصلا خوشم نمیاد براشون سنگ تموم بزارم چون خودشونم اینجورین جاریم خیلی کم گذاشته بود 

حالا ما میربم مهمونی هر کدوم سعی می کنن غذا بهتر و بیشتری درست کنن حتی اگه من مثلا قیمه بدم  جاری هام و خواهر شوهرم اونا سعی می کنن چلو گوشت و کباب بدن یا بهترین اجیل  به نظرم  احترام اینجور افراد بیشتره بخدا جاریم گرون ترین اجیل حتی اگه بیاد مثلا من اجیل مرغوب نداشته باشم اینقدربا شخصیت هستن همش با احترام با هم رفتار می کنیم

📌متولد ۷۷ نیستم 
آره اتفاقا با پنیر هم خیلی خوشمزه میشه من با بال مرغ ته انداز هم درست میکنم عالی میشه میزارم اول مثل ...

آره ته انداز خیلی خوبه من قبل اینستا هیچی بلد نبودم فقط غذای محلی بلد بودم حتی سوپ هم یاد نداشتم وقتی درست میکردم خراب میشد خیلی اینستا بهم کمک کرد 

نوش جونشون، گوشت بشه به تنشون، ولی ما از این رستمها نداریم. من یه داداش سوسول دارم ، لقمه چهارم میگه ...

حالا ما دخترا نمی خورن ولی پسرا ماشالله  ورزشکار و خوش تیپ و خوش هیکل  نوش جونشون انشالله همیشه سلامت باشن دور هم جمع باشیم بخدا جا اجیل از عصر تا اخر شب چند بار پر می کنیم ولی دخترا نه 

من جاریم و خواهر شوهرام از دل و جون مهمونی می دن مثلا کافیه پسرم جلو اینکه  سفره بندازبم  بگه گرسنمه  اونا فوری لقمه اماده می کنن خوراکی میارن براش یا هر کدوم از بچه های دیگه 

📌متولد ۷۷ نیستم 
چاق نیستن من کلا یک وعده غذا میخورم اونم آبکی با نون خیلی کم بیست کیلو اضافه وزن دارم ،البته مشکل هو ...

آره همشون اضافه وزن دارن ولی خب همسرم و برادراش مرتب باشگاه میرن 

ولی مادرش خیلی چاقه 

چاق نیستن من کلا یک وعده غذا میخورم اونم آبکی با نون خیلی کم بیست کیلو اضافه وزن دارم ،البته مشکل هو ...

بخاطر مشکل هورمونیت هست حتما درمان کن 

باشگاه رفتن و ورزش هم خیلی براتون خوبه 

حالا ما دخترا نمی خورن ولی پسرا ماشالله  ورزشکار و خوش تیپ و خوش هیکل  نوش جونشون انشالله ...

ببین در مورد اینکه از ته دل سنگ تموم بزاری، منم خودم واقعا برای مهمون اینجوریم، هر کسی بیاد تو خونم، هر چی داشته باشم میارم.

ولی بارها رفتم خونه خواهر خودم، مثلا از کربلا اومده بود، ما با برنامه رفتیم، ته جعبه شیرینی اورد، دو تا دونه شیرینی بود، من و شوهرم و دخترم، من از خجالت گفتم، من اصلا شیرینی برام ضرر.

یا یه بار از مشهد اومدن ، هیچ برای وعده غذا هم نرفتم، نه شکلاتی، نه نخود و کشمشی، خندید گفت، همه رو دیروز خانواده شوهرم خوردن.

و جالب بیاد خونمون، کافی یه چیز گوشش کم باشه، همون جا میزنه تو روی آدم.

مثلا ما بریم مشهد توقع ، دعوت و شام و ...

من الان دقیقا اسی رو درک میکنم، آدم،میگه  یا من بی ارزشم، یا اون خیلی خودشو زرنگ میدونه.

یا یه بار یادمه، ما رفتیم، خودش گفت فلانی الان رفت، اتفاقی تو یخچالش دیدم اون مهمون قبلیش شیرینی اورده بود، برامون نیاورد، واقعا ناراحت شدم

بخاطر مشکل هورمونیت هست حتما درمان کن  باشگاه رفتن و ورزش هم خیلی براتون خوبه

آره تازه دارم درمان میکنم ان شاءالله خوب میشم ده سال پیش یک هو ده کیلو اضافه کردم بعد کم کم چاق شدم تا الان که بیست کیلو اضافه وزن دارم