2733
2734
عنوان

داشتم می‌رفتم کلاس خونه شاگردم 😑😑😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهری من دنبال معلم واسه پسرم هستم تهرانم

تبریز هستم .

آموزش مجازی هم دارم 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
حالا شاگرد من برعکس شما اون میاد خونمون تنها شاگرد منه بعد مامانم باهاش رفیق شده میگه نمیخای زنگ بز ...

شماتهران هستی

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
شماتهران هستی

نه یزدیم😁

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
تبریز هستم . آموزش مجازی هم دارم 

ممنون عزیزم.واسه امتحانش حضوری میخاستم بره ولی تابستون هم میخام کلاس ببرمش اگر امکانش هست درخواستمو قبول کن بتونم بهت دسترسی داشته باشم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ممنون عزیزم.واسه امتحانش حضوری میخاستم بره ولی تابستون هم میخام کلاس ببرمش اگر امکانش هست درخواستمو ...

باشه عزیزم 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰