2733
2734
عنوان

این موقع شب اشتباهی زنگ زدم به استادمون 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 26 پست

بیاازسوتی منم بگم

استادتندخوانی روسیوکرده بودم کتابخونه 😑بعدزنگ زدم صبحی گفتم میخوام کتاب هاموتمدیدکنم بعدصداشوکه شنیدم خجالت کشیدم گفت اشتباه زنگ زدیدعذرخواهی کردم اماهمش خداروشکرمیکنم نشناخت‌ 🤣البته اگه شماره ام‌نداشته باشه جزء اعضاکه تدريس کرد🤣🤣🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از مال من بدتر نیست پشت سر استادم حرف زده بود میخواستم پیامک کنم به دوستم اشتباهی فرستادم به استادم ...

واای نگوووو😱😱😂

یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه ..☁️🩵!
😂😂🫠🫠 واای

اشکالی نداره فردا برو حضوری عذرخواهی کن بگو اشتباه شده

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2731
بیاازسوتی منم بگم استادتندخوانی روسیوکرده بودم کتابخونه 😑بعدزنگ زدم صبحی گفتم میخوام کتاب هاموتمدی ...

شانس او دیی😂😂 این استاد منو سیو داشت

😂😂😂😂 قیافه زن استاد🤨🤨😡😡

یه بار به استادم زنگ زدم خانمش گوشیو برداشت بهش گفتم خانم دکتر شمایید؟ اونم گفت بله. منم باهاش حسابی گرم گرفتم بعد گفتم باشه بعدا زنگ میزنم 😁 اصلا بی‌جنبه بازی در نیاورد خیلی با شخصیت بود.منم متاهلم

البته استادای ما با ما خیلی راحتن با اینکه ما چادری هستیم و کلا سرسنگین هستیم ولی توی کلاس فقط ما رو به اسم کوچیک صدا میزنن و بسیار استادمون خنده رو هستند بیشترشون ما رو با اسم کوچیک صدا میکنن 

از مال من بدتر نیست پشت سر استادم حرف زده بودم میخواستم پیامک کنم به دوستم اشتباهی فرستادم به استادم ...

من به گوشی دوستم پیام دادم یجوری فلانی(استاد) رو خر کن من امروز نمیام،اسم کوچیکشم گفته بودم

بعد گوشی دوستم اون لحظه دست استاد بوده😬😬😬😬💩💩💩

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
من به گوشی دوستم پیام دادم یجوری فلانی(استاد) رو خر کن من امروز نمیام،اسم کوچیکشم گفته بودم بعد گوش ...

😂😂😂

شمارمو سیو داشت خیلی بد شد فزدایش منو دید فقط نیشش باز بود

باز خوبه خیلی جدی نبوده این استاد من خیلی جدی و خشکه😂