2752
2734
عنوان

کسی اینجا سرکلاژ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66 بازدید | 19 پست
نگران نباش، مادرشدن اینحوریاست دیگه تا اخر بارداری هم هفته ای یه امپول میزدم برای بالا رفتن جنین

من سر پسرم با سرویکس 21 با پرولوتون و شیاف و آسپرین بدون سرکلاژ و پساری تا آخر بارداری رسوندم ولی استراحت مطلق مطلق بودم خیلی اذیت شدم سر استراحت الان سرکلاژ بشم نیاز نیست مثل اون موقع باشم نه مگه ؟ 

چون الان سر این یکی نمیتونم استراحت مطلق بشم پسرم هست بالاخره نیاز به رسیدگی داره

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
من سر پسرم با سرویکس 21 با پرولوتون و شیاف و آسپرین بدون سرکلاژ و پساری تا آخر بارداری رسوندم ولی اس ...

به نظر دکترت بستگی داره

من کار پرخطر، پله، ممنوع بود

من قبلش رعیت نداشتم، خونه تمونی مردم، رابطه داشتم

خونمون پله داشت طبق سه، بدون اسانسور

بعدش فقط وقت دمتر از پله بالا و پایبن میرفتم

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله دیگ ولی دیگ لگن زیرم نمیگرفتن خیلی کم تو خونه راه میرفتم ولی رابطه اصلا بسته بودم د‌یگ

دکتر سر پسرم پیش شش تا دکتر پرونده داشتم همه شون می‌گفتن پساری هیچ کمکی به کوتاه نشدن سرویکس نمیکنه دهانه رحم بخواد باز بشه میشه من اون موقع ۲۳ هفته اینا بودم و وقت سرکلاژ گذشته بود دیگه پساری هم نذاشتن دیوونه شدم تا گذشت خدا کنه این یکی بعد سرکلاژ نیاز نباشه افقی شم

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
به نظر دکترت بستگی داره من کار پرخطر، پله، ممنوع بود من قبلش رعیت نداشتم، خونه تمونی مردم، رابطه د ...

کار خونه میتونستی بکنی دیگه؟ من می‌خوام کسی بیاد خونه منو نگه داره خیلی بدم میاد خیلی خیلی خیلی از وابسته شدن به دیگران بدن میاد 

به نظرت در حد آشپزی و لباس اتو کردن و اینا میشه کار کرد بعد سرکلاژ 

کار خونه میتونستی بکنی دیگه؟ من می‌خوام کسی بیاد خونه منو نگه داره خیلی بدم میاد خیلی خیلی خیلی از و ...

نمی‌خوام