2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان بودن چه حسی داره؟🥲 این روزا خیلی بهش فکر می کنم

حس خیلی خوبی داره 

از خود گذشتی 

سرشار از انرژی

و مهم تر از همه حس زندگی 

بعد از مادرشدن فقط برای بچه زندگی میکنی

ان‌شالله دامن همه خانوما سبز بشه و این حس خوبو تجربه کنن

بعد چهار سال هنوز برات تازه اس🥺قربونت برم دلم خون شد🥲 برای شادی روحشون صلوات فرستادم

خدا نکنه عزیزم 

داغ برادر هیچ وقت کم رنگ نمیشه 

من تا آخرین لحظه ای که نفس بکشم جیگرم خونه از داغ داداشم 

جاش خیییلی خالیه تو خونه 😭😭

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2731
انشالله مامان شی به زودی. البته اگه خودت دوست داری🥰

مرسی مهربان 

من ترجیح میدم خاله بچه ها باشم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
یهو دیدی زد و شد😁

من نمی دونم چمه همه پیشنهادهای دوستی رو هم درجا می پرونم چون بنظرم دوستی وقت هدر دادنه اگه رسمی بیاد جلو واسه آشنایی و خانواده ها بدونن خوبه

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
خدا نکنه عزیزم  داغ برادر هیچ وقت کم رنگ نمیشه  من تا آخرین لحظه ای که نفس بکشم جیگرم خو ...

میدونم. مخصوصا برای خواهر...

دوازده ساله عموم فوت شده ولی عمه ام هر روز براش گریه می کنه. نمی تونه باور کنه قلش رو از دست داده😔

من نمی دونم چمه همه پیشنهادهای دوستی رو هم درجا می پرونم چون بنظرم دوستی وقت هدر دادنه اگه رسمی بیاد ...

دوستی هم خوب می تونه باشه ولی اگه از فیلترش عبور کرده باشه

2706