2752
2734
سه روز میشه ازش قهرم  هر شب تا چهار صبح تو تلگرامه  نمی‌دونم چرا  قبلا یه شب تا چه ...

لجبازه و بچه پرو

اهمیت نده بیادسمتت

چکش نکن ،فک میکنه ترسیدی

وقتی اومدحرف بزنیدحلش کنید

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
لجبازه و بچه پرو اهمیت نده بیادسمتت چکش نکن ،فک میکنه ترسیدی وقتی اومدحرف بزنیدحلش کنید

نه از گوشی کسی دیگه دیدم اون استوری ها مو میبینع ولی من از گوشی خودم نه 

به نظرت به فکرمه

یا دوسم نداره

روزی منم مادر خواهم شد یه صلوات برام بفرست گلم... الهم صلی الا محمد و آل محمد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برم تو تلگرام بعد خاموش کنم گوشیمو آن نشون میده 

آره دیگه بذار تو صفحه تلگرام بمونه آنلاین باشه بگیربخواب ساعت۵ صبح بیدارشو اینترنتو خاموش کن بازم بخواب کاری نداره که!بنظرم فقط حرصت میخواد بده.بیخیال شو

نه از گوشی کسی دیگه دیدم اون استوری ها مو میبینع ولی من از گوشی خودم نه  به نظرت به فکرمه یا ...

این فکراچیه

همه بحث وقهر دارن یکی کمتریکی بیشتر،مخصوصاتوعقد که دورن 

دوستداره،،،باید یادبگیریدباهم کناربیاید قلق هم دستتون بیاد ،محبت واحترام بزار

صبوری کن

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2731
آره دیگه بذار تو صفحه تلگرام بمونه آنلاین باشه بگیربخواب ساعت۵ صبح بیدارشو اینترنتو خاموش کن بازم بخ ...

اون موقع تل داشتیم شوهرم خاب بود اصن

تلش آن نشون میداد