2752
2734

ظلم همیشه پیروزه 

خدای خوبی وجود نداره

به هیچکس اعتمادی نیست

ما در این جهان تنها هستیم 

هیچ زیبایی ای تو دنیا وجود نداره

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم حکمتای کوتاه نهج البلاغه خیلی خیلی خوب خلاصه ی زندگی‌و هراونچه لازمه گفته ادم با گوشت و‌خونش ح ...

قربون امیرالمومنین با ذکاوت برم ، دقیقا همین حرفه که ارتباط با هررر  آدمی مرز گذاری میخواد و نباید از مرزها عبور کرد

سه چهار خط هم میتونی بگی هدف اینه استفاده کنیم🌱🌱

مهم ترین چیزایی که به ذهنم میرسه:

تو تنها نیستی همیشه خدا پیشت هست و واقعا میبینمت و صلاحت رو میخواد هیچوقت ازش غافل نشو بهترین و عزیزترین کس زندگیت رو از دست میدی با دستای خودت

دوم هرچیزی کم یا زیاد میشه مشکل ایجاد میکنه(این موضوع به نظر خودم تو همه موارد صدق میکنه) همیشه حد وسط و عدالت رو رعایت کن

سوم  رنج همیشه هست و چیزیه که باید باهاش کنار بیای نه اینکه ازش فرار کنی پس ذهنیتت رو عوض کن که واقعا انگار از زندان آزاد میشی سعی کن در حین رنج کشیدن لذت ببری 

مثل عاشقی که از رنج عشق خوشش میاد

چهارم از هیچ کس هیچی بعید نیست آدما عوض میشن از هیچکس جز خدا توقعی نداشته باش

پنجم ممکنه یک روزی بفهمی هرچیزی که میدونستی اشتباه و غلط بوده رو دانسته هات تعصب بیخود نداشته باش و به انتقاد هایی که بر علیهت میشه کمی فکر کن شاید واقعا حق با تو نباشه 

ششم به همه چیز توی این دنیا به جز حرف خدا شک کن 

هفتم هیچوقت ادعا نکن مغرور نباش و فکر نکن که همه چیز رو میدونی (البته در درون خودت )

هشتم فکر نکن زیاد وقت داری یکی از همین روزا آخرین روزهاته

نهم طبق گفته قبلی حرص نخور همچی موقتیه و درست میشه به خودش توکل کن و تلاشت رو بکن 

دهم با آدمایی که انتقاد پذیر نیستن بحث نکن و سعی نکن که کمکشون کنی برای بهتر فهمیدن وقتت هدر میره فقط 

یازدهم فعلا همینارو یادم میومد 

نیستم:) اگ رفیقت چیزیو ک تجربه کرد تو سن دانشجویی بود من همونو تو دبیرستان تجربه کردم حداقل رفیقت د ...

هستی جآآنم:)

طبیعت آدماست...

متاسفم برای این دردی که تحمل کردی:)

تو لایقِ شادی ها هستی

کاربری در تاریخ `1403/01/31`واگذار شده‌'تایپک های قبلو گردن نمیگیرم:)ببین کجا شدم اسیرِ تو؟:) 
2706