2752
2734
عنوان

بابا این ریاضی کلاس اول دبستان چیه مگه تیزهوشانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 54 پست

مد اموزشي تغيير كرده.همه دارن با همين درسها ، درس ميخونن..و اينارو طبق همين پايه طرح ريزي كردن.

شما به نظرم روي بچه تون يك بررس انجام بدين مشكلش چيه..

اختلال رياضي داره، تمركز ندارره؟ خوب و درست نيمخونه؟

مشكل دقيق كجاست. اينجوري مشكلت حل ميشه

با ايراد گذاشتن روي سطح درس مشكل اصليت حل نميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این جمع های قطاری. مدل سوال ها سخته

نحوه حلشون باید معلم بهتون توضیح بده.

برای جمع و تفریق قطاری، دو تا دو تا انجام بدین، زیرش بنویسین.

بعد اون دو تا رو انجام بدین.

معلم دختر من اینجوری یاد داده

2731
سوم ریاضیش ماهیت حفظی داره مثل اول و دوم اونقد حجمی مفهومی نیست راحتتره ولی چهارم کلا سختهه

اینهمه فشار استرس و  به بچه وارد میکنن برای چی؟!

به کحا باید حرفمون رو ببریم

ما اینهمه خوندیم کجاییم الان تو چه وضعیت، خانه دار

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
دقیقا فقط باید تمرین و تکرار بشه  ولی مگه بچه درس میخونه که تمرین و تکرارم بکنه  معلمم ف ...

بچه‌ها که عزیزم خودشون هنوز بلد نیستن چطور باید تمرین کنن ، معلم هم توی کلاس زمان محدودی داره  خصوصا توی مدارس دولتی فرصت نمیشه با 30-40 نفر دونه دونه تمرین کنن 

مادرا اگه روزی یک ساعت وقت بزارن بچه‌ها به خوبی پیشرفت می‌کنن 

تو گوگل سرچ کنین کلی نمونه سوال هست هم می‌شه پرینت بگیرید هم می‌تونید خودتون توی دفتر بنویسید و باهاش کار کنین 

کلیپ‌های آموزشی هم زیاد هست که ببینن 

شاید سخت باشه اما ارزشش رو داره

البته برای خودم سخت نیست .

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
اینهمه فشار استرس و  به بچه وارد میکنن برای چی؟! به کحا باید حرفمون رو ببریم ما اینهمه خوندیم ...

👌 اونوقت سر حرف بشه چارتا کوچولو اول از همه سطح درسی رو میخوان بالا باشه ! در صورتی که هر کی پی کار رفته الان وضع مالیش عالیه . درسته بعضیام با درس پیشرفت کردن ولی خیلی کم .. حتی مردا .. با تحصیلات عالی میبینی طرف اسنپ کار میکنه 😑

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
بچه‌ها که عزیزم خودشون هنوز بلد نیستن چطور باید تمرین کنن ، معلم هم توی کلاس زمان محدودی داره   ...

غیر دولتی میخونه ، معلم چیکار میکنه ی توضیح مختصری میده تمام ، بقیش به عهده مادراس ،

بچه‌ها که عزیزم خودشون هنوز بلد نیستن چطور باید تمرین کنن ، معلم هم توی کلاس زمان محدودی داره   ...

میدونین تکالیف میده برا خونه  با حجم زیاد، معلم اگه تو کلاس سخت گیری کنه دانش آموزی که تکالیفشو انجام نمیده جدی برخورد کنه شاید بچه به خودش بیاد و سعی کنه درس بخونه وقتی خودش شل میگیره و بیشتر از منه مادر توقع داره باهاش کار کنم ، در واقع کار خودشو راحت کرده