2752
2734
عنوان

گاهی وقتا میگم خدا از این زن داداشای بد برای هیچکس نخواد!🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 27 پست

اسی بشدت باور میکنم حرفت رو.غم بزرگیه

زن داداش من از مال تو هزاررررر بار بدتر بود

چون از داداشم هم خوشش نمیومد.

خداروشکر جدا شدن از هم

ضرر مالیو روحی بهمون زدن که تا آخر عمر یادمون نمیره

آبرو هم تو شهرمون نموند

اصلا ما خانواده ایی نبودیم که بخواد اینجوری بسر مون بیاد

همش بخاطر این بود که قبل از ازدواج اصلا تحقیق نکردیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا حرفتون درسته برادر ایشون مرد اون خونه به حساب میاد.ما یاد گرفتیم عیب رو رو طرف مقابل بزاریم.

الان شوهر من هر چقدر با مادرش دعوا کنه من باز میگم زنگ بزن مادرته عیب نداره! 

پس مشکل زن داداشم هم هست دیگه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
زنگ بزن به برادر زاده ت

تبریک گفتم 

اونم مثل مادرشه یاد گرفته به ما محل نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731

وقته روستاس ما شهرمون نزدیکه مادرم میره 

خداشاهده کل هید و تابستون رو سا ساله مسافرت نرفتیم چون تنها نباشه

اگه رفتیم مادربزرگم بردیم 

همه خاله ها میبردن سفر

پسرا اخر هفته میان با زن و بچه خونه این کل یخچال رو‌خاای میکنن 

یه پیر زن‌چقدر گوشت میخوره مگه

حالا دایی هام میگن خرجش زیاده دکتر دیر تر ببریم 

الان شوهر من هر چقدر با مادرش دعوا کنه من باز میگم زنگ بزن مادرته عیب نداره!  پس مشکل زن داداش ...

برادرت خودشم همچین دلش نمیخواد به مادرت کمک کنه حس میکنم اگر میخواست میکرد. در غیر این صورت هیچ چیز نمیتوست جلوش رو بگیره. باور کن ۹۰ درصد تقصیر گردن برادرته. قضیه شما فرق داره ، شوهر شما با برادرت فرق داره! از کجا معلوم شاید زن داداشت هم به داداشت کاری نداشته که به مادرت کمک کنه یا نه شاید تصمیم خوده برادرت بوده!

-𝗡𝗮𝗿𝘂𝘁𝗼🎴-
برادرت خودشم همچین دلش نمیخواد به مادرت کمک کنه حس میکنم اگر میخواست میکرد. در غیر این صورت هیچ چیز ...

اون روز داداش من میخواست برای مادرم پول بده زن داداشم گفت احتمالا نداریم یعنی چی اخه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه برادرت خودش خبر نداره که چقدر دارن ؟ نداد پول رو؟

خب دیگه عزیزم زنه نمیزاره داداشمم خودش مقصره که گوش به فرمان زنه هست دیگه ولی زنه ذاتش خرابه خب 

نه گفت نداریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان شوهر من هر چقدر با مادرش دعوا کنه من باز میگم زنگ بزن مادرته عیب نداره!  پس مشکل زن دا ...

درسته خواهر اما مرد باید ابهت مردانگی داشته باشه.در خیلی مواقع نباید لی لی به لالای زنش بزاره. الخصوص درباره خانوادش.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

@niniyar_5    

سلام ، من با خط یکی دیگه کاربری زدم بعد یه روز مونده به تاریخ عضویتم میتونم درخواست تعلیقی یه روزه بزنم که پیامک تبریک براش نره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40