2733
2734
عنوان

واسه روز معلم چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وآسه خواهرت؟

کلا منظورم اینه که ماملنم نمیده بهشون

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
چرا مگه چه شخصیتی داره

با بچه کلاس اولی یجوری برخورد میکنه انگار کلاس پنجم.توقعش خیلی بالاست. اگر روانخوانی رو با مکث بخونن می‌فرسته دفتر این ی نمونه

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
چرا جمع میبندی گل

ببخشید من حواسم نبود معلم خواهر خودمو میخواستم بگم شرمنده  اخه خودم باید به خواهرم درس بد

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
با بچه کلاس اولی یجوری برخورد میکنه انگار کلاس پنجم.توقعش خیلی بالاست. اگر روانخوانی رو با مکث بخونن ...

یک گروه می شدین باهاش صحبت می کردین

بهش می گفتین

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
آره معلم خیلی خوب و زحمتکشی هست. من خودمم معلمم میبینم چقدر وظیفه شناسه.

واقعا معلم بچه ی آدم خوب باشه نعمت بزرگیه شکر گزاری کن

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
یک گروه می شدین باهاش صحبت می کردین بهش می گفتین

اصلا حرف حالیش نیست گفته اداره ام برید من همینم ک هستم

ما که هیچ وقت پولی نبوده همیشه کادو تکی بردیم برام مهمه که بچه هام یادبگیرن قدر دانی ازکسی رو که ازاول مهر تا الان کلی بهشون مطلب یاد داده یه کادو درحد بود جه ی خودم که معمولا کارت هدیه می گیرم

گل میفرستم برای دو تا از استادام

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
اصلا حرف حالیش نیست گفته اداره ام برید من همینم ک هستم

حتما می خوان پایه دانش آموز قوی بشه

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚