2752
2734
عنوان

لعنت ب جوونی ای که اینطوری بگذره پس کی این وضعیت تموم میشه💔😢

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست
آشپزی نمیتونم بکنم وقتی غذا میپزم خیلی بدمزه میشه یا شورمیشه .😢 

فدای سرت منم اصن آشپزی نمیکنم علاقه ام ندارم کارایی ک دوس داری انجام بده

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
همش میگه صبر کن .میبینه دارم ذره ذره آب میشم ولی فقط ب فکر بلندپروازیشه .خسته شدم .گفته ب کسی نگم ک ...

این فارکس و ترید و اینا یکمی زمان بره که به سود دهی برسه. شوهرتون قبلا تو این‌ بازارها بوده؟ 

اگه تجربه قبلی نداره، خیلی حواستون باشه که تمام سرمایه زندگی رو نذاره، چون خیلی پر ریسکه! 

این فارکس و ترید و اینا یکمی زمان بره که به سود دهی برسه. شوهرتون قبلا تو این‌ بازارها بوده؟  ...

همه چیمون ب فنا رفته کلییییی طلا داشم هی نیاز داشیم فروختیم همه رو . حتی حلقه ازدواجمون💔

من همیشه ب انتخاباش احترام گذاشتم گفتم اگه اشتباه باشه خودش برمیگرده ولی دیگه دارم  زجر میکشم دارم ذره ذره اب میشم. میبینه من کلی چیز نیاز دارم ولی بازم میگه صبر کن 

همه چیمون ب فنا رفته کلییییی طلا داشم هی نیاز داشیم فروختیم همه رو . حتی حلقه ازدواجمون💔 من همیشه ...

آخی 

ببین ناراحت نباش، کل این بازارها حرکتشون سینوسیه! هم بالا داره هم پایین. باید صبر کنید که سهم هایی که خریده به سود دهی برسه. البته فارکس نسبت به ترید و ارز دیجیتال ریسک خیلی کمتری داره. شاید کل سرمایتون ده درصد افت کنه یا سود کنه نهایتا. 

ولی ارز دیجیتال ممکنه یه شبه چهل پنجاه درصد بریزه! (مثه اتفاقی که برای خودم افتاد)

درکل ناراحت نباش و سعی کن از الآنت لذت ببری. (یا حداقل خودتو با یکی از علایقت سرگرم کن )