2733
2734
عنوان

بنظرتون از مادرشوهرم معذرت خواهی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 26 پست
والا بخدا تا جایی ک من دارم میبینم خدا هم کاری نمیکنه روز ب روز داره بهتر هم میشه انگار 

دقیقا😔😔😭امروز صبح دهنم حرف گزاشتن با دروغ آخرش تا خود شب من حالم زاره 

منم تو اوج اعصبانیت از دهنم پرید .. حالا میگ پیش مامانم میام خرفتو میزنم میگه حرفشو  نزن الآنم ...

توبه این فکرنکن اون چی میگه هدفت بدست اوردن دل شوهرت باشه خودتم اماده کن هرچی گفت ناراحت نشی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا😔😔😭امروز صبح دهنم حرف گزاشتن با دروغ آخرش تا خود شب من حالم زاره 

چی بگم بخدا انگار خدا هم مهم نیس براش 

بنظرم معذرت خواهی نکن برو رفت آمدت رو ادامه بده ولی معذرت خواهی نکن جوری تظاهر کن انگار اصن هیچ اتفاقی نیفتاده 

2731
والا بخدا تا جایی ک من دارم میبینم خدا هم کاری نمیکنه روز ب روز داره بهتر هم میشه انگار 

فکرمیکنی اوناکه نمیان بدبختیاشون روبه شمانشون‌بدن من ازاینورواونور میفهمم دختراش بدبختن ولی مادرشوهرم یکجوروانمومیکنه ازاینابهترکسی نیست

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
والا۱۴ساله عروسشونم بدترین جنایتهارودرحقم کردن فحششون ندادم شمام اگه میخوای شوهرت به خانوادت احترام ...

وای منم. من یه ورژن قدیمیتر از بقیه ام انگار جرات ندارم از گل نازک تر به مادرشوهرم بگم حالا اون هر کار کرده باشه. من ماجرای استارتر رو نمیدونم فقط اولشو خوندم که قضیه سماور بود. عزیز ارزش نداشت این قضیه انقدر بزرگ بشه. مادرشوهرا چرتو پرت زیاد میگن ولی من فک میکنم حفظ رابطه محترمانه با مادرشوهر خیلی روی محبت و روابط زنو شوهر تاثیر میذاره. ارزش نداره زندگی ادم بخاطر مادرشوهر خراب شه پسرا خیلی رو مادزشون حساسن حداقل شوهر من که اینطوره. با مادرشوهر مدارا کنی ارامش زندگی خودت بیشتر میشه محبت شوهرت بیشتر میشه. البته من میگم همه داستانو نمیدونم

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
بهش فحش دادی؟ سر چی فحش دادی؟ چی گفتی اصن؟

من و همسرم داشتیم بحث میکردیم اولین روز عید بعد یهو از در خونه اومد شروع کرد چرت و پرت گفتم اون از سال پیش زعرمارمون کردی اینم از امسال بازم دعوای دو کیلو میوه گرفتی خجالت بکش ابرومون بردی و فلان نامزدمم نمی‌گفت بحث ما سر میوه های ک خریده نیست آخه ت گوشی نامزدم پیام رفیقش دیدم ک نوشته بود اگ حالت خوب نیست بیا گل بکش فلان منم رفتم جلو در حیاط با صدای بلند گفتم پسرت معتادع اونم برگشت گفت ن تو خوب ی منم اعصابک خرد شد گفتم جن دهه اومدم خونمون ۱۰ روز با نامزدم حرف نمیزدیم تعصب مامانشو نگه داشته بود گوشیممم موند بود ت ماشینش نمی‌آورد بدغ

چی بگم بخدا انگار خدا هم مهم نیس براش  بنظرم معذرت خواهی نکن برو رفت آمدت رو ادامه بده ولی معذ ...

اون طوری ک نامزدم تعریف می‌کنه مامانش اصلا دلش نمیاد از من تو خونش حرفی زده باشع دیشبم گوشیش خاموش شده بود با گوشی من به مامانش زنگ زد من گزاشتع بودن ت لیست سیاه منم برداشتم شماره مادرشوعرم گزاشتم بلک لیست 

من و همسرم داشتیم بحث میکردیم اولین روز عید بعد یهو از در خونه اومد شروع کرد چرت و پرت گفتم اون از س ...

حالا خدایی حرف خیلی بدی زدی ولی خب مادرشوهرا همینن دیگ انگاری پسرشون چی هست

بین من و پدر و مادر همسرمم بحث زیاد پیش اومده 

و من تنها چیزی ک فهمیدم اینک جواب نده خیلی سخته خودمم جواب میدم البته الان خیلی کمتر و هرچی کمتر جواب بدی همسرت میاد طرف تو با خودش میگ نگا کخ از مامان بابامه نه زنم 

وقتی همسرت نیس هرچی دلت میخواد بگو ولی وقتی همسرت اومد عین موش مرده ها بشین و خودتو مظلوم بگیر و اینم یادت باشه هرچی شد تو اول ب همسرت بگو هرچی سمت خانواده همسرت گفتن رو بیا مو ب مو بهش بگو حتی یکمم ب نفع خودت بذار روش همیشه یادت باشه تو دعوا هم اونیک مشت اول رو میزنه برنده اس پس همیشه تو زودتر ب همسرت بگو 

اون طوری ک نامزدم تعریف می‌کنه مامانش اصلا دلش نمیاد از من تو خونش حرفی زده باشع دیشبم گوشیش خاموش ش ...

تو خونه مادر پدر همسر منم همش بدیه من گفته میشه نگران نباش طبیعیه 

الانم ب همسرت بگو من فقط بخاطر تو میام برو اما معذرت خواهی نکن جوری برخورد کن ک انگاری هیچی نشده 

کم کم همسرت میاد سمت تو طول می‌کشه ولی می ارزه

نه معذرت نخواه ببین اون اوایل که بدون داشتن گناه معذرت خواهی می کنی وظاهرا همه چیز درست میشه از درون تحت فشار قرار می گیری دفعه ی بعد که دوباره تقصیر تو نیست کمی بیشتر آزارت میدن وتو باز هم بخاطر بهبود اوضاع معذرت خواهی اشتباهات رو تکرار می کنی یادت باشه هر دفعه این وضع رفتارشون تا معذرت خواهی تو بدتر میشه یکم تحمل کن ومنت نامزد ت رو نکش نذار فاجعه توی زندگیت پیش بیاد نذار روزی برسه که با وجود اشتباهاتشان راحت رهات کنند برای خودت ارزش قائل شو می دونی چرا آزار می بینی؟!! چون نمیتونی به موقع دست از خوب بودن بکشی بذار ننه وپسرش آنقدر قهربمونن تا خونشون دربیاد به زندگیت برس بابا گور بالای مرد لوس بچه ننه

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم