2752
2734
عنوان

استادای پخت پیتزا یه لحظه بیاینننن😋😋🍕

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای همینه  این نونا به حدی سفت میشن دیگه خورده نمیشه  اما یه توپ خمیر از خود نونوایی ها ...

وای واقعا؟

خدا خیرت بده

پس پیتزا فروشیا خودشون چه میکننننن

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

بزار تو یه ماهیتابه سرش رو ببند بخارش باعث میشه نرم بشه

ما ازون خمیرا استفاده نمیکنیم، خودمون درست میکنیم

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 
2731

خمیرپیتزای اماده خیلی نازک درمیاد ازنان روغنی مثلا دوتاچونه خمیر بگیر هرکدومش واسه یه پیتزا بعدشم فرو که خاموش کردی بزار چنددیقه همونجوری بمونه نرم میشه یکم چندروزپیش درست کردم اولیش یکم سفت شد شوهرم گفت بزار بعدی یکم توفربمونه خیلی خوشمزه میشه واقعا هم شد باقیموندشو توماهیتابه گزاشتم روز بعد گزاشتم روبخاری اونقد قشنگ داغ شد سفتم نشد انگار تازه پختی

خب درجه چند و تایمت بگو

فر ما خرابه فقط شعله زیرش روشن میشه

شعله بالایی کار نمیکنه

برای همین نمیشه زیاد درجشو دقیق تنظیم کرد

در حدی میذاریم ک پنیرش اب شه😋

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
فر ما خرابه فقط شعله زیرش روشن میشه شعله بالایی کار نمیکنه برای همین نمیشه زیاد درجشو دقیق تنظیم ک ...

برای همینه که خشک میشه

درجه پایین ۱۵۰ نهایت ۱۰ دقیقه

گریل تا وقتی پنیر طلایی شه

خانما میشه تو کیک پز هم پیتزا درست کرد؟؟

من چندباری کردم اره ولی مثل فر خوب نشد

شاید مشکل از کیک پز ما بود🤔🤔

برای همینه که خشک میشه درجه پایین ۱۵۰ نهایت ۱۰ دقیقه گریل تا وقتی پنیر طلایی شه

دلم خواستتتتتتت🙂😭😭😋