2752
2734
عنوان

با ماشین شوهرم کلی گشتم حالا میبینم ترمز دستی رو نخوابوندم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 71 پست
اومدم مثلا سریع تموم بشه امتحانم اولین کار کمربند رو بستم گفت صادرکاتت مشکل داره اول روشن میکنن بعد ...

پس طرف   الکی رد   کرده

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار اینکار رو کردم و بعد ک شوهرم نشست  نزدیک بود بیوفتیم توی کانال آب چون ترمز نداشت😬😬

شما هم اینکار رو انجام دادین😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
😬😬😬😬هی دیدم ی چیزی انگار گیر کرده زیر ماشین  شوهرم گف دستی رو‌ آزاد نکردی🤦🤦

بازم شوهر شما که هیچی بهتون نگفته😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
فقط با داد گفت😄😄

اها پس حرصش رو خالی کرده😂😂😂

آره معمولا اوایل رانندگی پیش میاد ک ترمزو نمیخوابونن ولی همون اول متوجه میشی چون ماشین خیلللی سنگین ...

😂😂😂

آبجی ترمز مستهلک میشه ینی ترمزی که برات ۴ سال کار می‌کنه لنتش بره چند ماه کار می‌کنه😅

یهویی از کار نمیوفته ولی خب من خودم اصلا خوب استفاده نمیکنم آبجیم خیلی خوب استفاده می‌کنه😅

😂😂😂 آبجی ترمز مستهلک میشه ینی ترمزی که برات ۴ سال کار می‌کنه لنتش بره چند ماه کار می‌کنه😅 یهوی ...

چرا عزیزم وقتی طولانی مدت ترمز دستی بالاس بعد از یجایی دیگه هرچی میزنی رو ترمز نمیگیره

باید بزنی کنار ۱ ساعت خاموش باشه و بعد اون دوباره کار میکنه ولی خب عمرش نصف شده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤