2733
2734
عنوان

کدومو برا برادرم قبول کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 65 پست

موندم چه جوری دوتا دختر پزشک استاد دانشگاه رو قبول کردن؟؟؟ 🤔 اونم تفاوت سنی که باهاشون داره

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
شماها مگه چی کاره هستین که پیراپزشک نمیپسندین؟

برادرم مهندس شیمی هست عسلویه کار می‌کنه کارخونه هم داره 

یک سال هست نامزد کرده و نامزدش داروساز هست 

عزیزم کاری به چکاره بودن نداره خب سلیقه ی برادر من پیراپزشک نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم تیکه نبود  داشتم کامنتا رو میخوندم با ادب و زیبا جواب میدادی🩷  

قربونت به خدا دلم خونه داداشمو فحش میدم تو دلم نمیدونم چی کار کنیم بالاتر توضیح دادم سه سال داداشم خواستگار اولی رفت حتی نشون برد جواب رد داد حالا که رفتیم دومی اولی میگه میخوام 

قربونت به خدا دلم خونه داداشمو فحش میدم تو دلم نمیدونم چی کار کنیم بالاتر توضیح دادم سه سال داداشم خ ...

ان شاالله ازدواج خیری نصیبشون بشه ،بالاخره همه چی حل میشه با بزرگترایی که آگاهی و داناییش رو دارن مشورت بخواین

چرا هیچکدوم ؟میخونه جوابارو

به نظرم اومد اولی 25 ساله و لوسه با مرد 39 ساله نمیتونه بسازه تفاوت سنی زیاد ناپختگی و لوسی و دومی 2 بار طلاق که باید اول علتش مشخص شه

البته الان متوجه شدم برادرتونم چندبار طلاق داشته حقیقتا موقعیت نه برادرتون نه اون 2 تا جالب نیست بدتر از همه برادرتون که تکلیفش مشخص نیست کدومو میخواد میگه هردو را پذیرفتم با وجود 39 سال عجیبه

ولی در کل با توجه به اطلاعات جدید اگر بین این 2 تا بگم با دومی همخوانی بیشتر داره هردو طلاق تفاوت سنی کمتر سیاست خانوم