2733
2734
عنوان

ظلمی که در حق دوستم کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تروخدا بگید چیکار کنم همون بلا سرم نیاد و بخشیده بشم

ازدوستت حلالیت بگیر

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

عزیزم اون پسر یه حقه باز هوسران بوده دوتاتون رو ملعبه دست کرده بوده و عاشق هیچکدام نبوده . یه مدت با دوستت حال کرده بعدش با تو حالا هم خدا میدونه با کی باشه . پس عشقی در کار نبوده که تو بخای خرابش کنی  کارمایی هم تو کار نیست . فقط مواظب باش دیگه کسی فریبت نده . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
عزیزم اون پسر یه حقه باز هوسران بوده دوتاتون رو ملعبه دست کرده بوده و عاشق هیچکدام نبوده . یه مدت با ...

واقعا؟مرسی عزیزدلم🥺

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷

یه هرزه عاشق شوهرم شده بود وولش نمیکرد رفتم با زبون خوش گفتم دست از سر زندگیم بردار اون هیچ کس وبه من ترجیح نمیده واز این ور به شوهرم غر میزدم اون هرزه گفت قول میدم خطایی نکنم ولی کرد زمانی که ازش مطمئن شدم دیگه با شوهرم کار نداره مستقیما به شوهرم گفته بود بیا با من تو رابطه وشوهرمم بعد مدتها به من لج کرد وبه من خیانت کرد اون هرزه منو له کرد شوهرم منو له کرد اون هرزه خیال داشت با شوهرم حالا حالاها حال کنه ولی من خیلی زود فهمیدم  وبعد خوندن پیاماشون دیدم چقدر شوهرم تحقیرش میکرده اما بازم وا کن نبوده نمیدونم اونم جلو من خرد صد شکست تحقیر شد یا نه امت من هیچوقت نمیبخشمش حتی اگر به پام بیفته اون از نقطه صعف من سو استفاده کرد ولی دلم میخواست فقط یه بار بهم بگه منو ببخش اما نگفت ایا خدا جواب میده؟من زورم نرسید به خاطر ترس از ابرو

ودر نهایت گفت اگر دوستت داشت بهت خیانت نمیکرد

خدایا منتظر اون روزم که ببینم فلاکتشو ای خدا فقط تو دیدی قلبم چجوری شکست

یه هرزه عاشق شوهرم شده بود وولش نمیکرد رفتم با زبون خوش گفتم دست از سر زندگیم بردار اون هیچ کس وبه م ...

😑چی بگم عزیزم

کاش زندگی واقعا کلید اسراری بود

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.