2733
2734
عنوان

ادم می ترسه حتی بچه شو مدرسه ببره

| مشاهده متن کامل بحث + 2429 بازدید | 113 پست
از این که من دیدم بعید نیست  من یه پسر جاری دارم نه ده سالشه انواع پوزیشن و رو عروسک اجرا می ک ...

هیچ وقت تنهاش نزاری خدایا بچه ها چرا اینجوری شدن

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم دبیر متوسطه اولم خیلی انگشت شمار دختر سالم میبینم عزیزم تو هر کلاس زیر ۴ نفر

بله میدونم اوضاع خراب شده ، ولی لطفا به همون تعداد انگشت شمار هم احترام بذارید 😞 دل آدم میشکنه وقتی اینجوری خطاب میکنن و همه رو جمع میبندن

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
2731
حقشون هم اینه که هر بلایی سرشون بیاد وقتی برای پلیس ارزشی قائل نیستن باید پلیس آمریکا باشه تا طرف کو ...

كجا پليس امريكا به كسي تير خلاص زده يه كم زيادي دنيا رو هاليودي ميبيني 

حالا انگار نسلای قبلی زود زود شوهر نمیکردن 😐دانشمندای ناسای نسل شما کجان عزیزم؟ 😐 جمع نبندین دیگه ...

تو نسل ما درس نخونم بود اهل ازدواج زودم بود. منظور من از این نسل ازدواج زود نیست اینا اصلا اهل ازدواج نیستن اهل دوستی و پارتی ...هستن. تو کلاسای من شاید ۳ یا ۴ نفر سالم باشن از ۴۰ نفر. قشنگ صحبتا درمورد پارتی، تو کلاس گوشی میارن فکس و فیلمای زشت و...