2752
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 48 پست
سلام عزیزم  ممنونم گل منو دعوت کردین به این تاپیک  برای شفای مامان مهربون شما ۱۴ بار سور ...

قربانت خواهر عزیز و مهربونم   

ممنونم که شرکت میکنید عزیزم🌹

یک دنیا سپاس که بیاد مادرم هستی  

منم متقابلا برای مادر شما میخونم ان شاالله همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد باشه 🤲

شما لطفا از آیه 27 تا 36 بخونید

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔
قربانت خواهر عزیز و مهربونم     ممنونم که شرکت میکنید عزیزم🌹 یک دنیا سپاس که بیاد م ...

فدات بشم عزیزم 

خواهش میکنم خیلی علاقه دارم به تاپیکای شما 😍❤

مثل مادر خودم هستن 

سایه اشون کم نشه عزیز دل 

محبت و بزرگیته عزیزم 

چشم گلم 😘 حاجت روا و عاقبت بخیر بشی جانم 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات بشم عزیزم  خواهش میکنم خیلی علاقه دارم به تاپیکای شما 😍❤ مثل مادر خودم هستن  سایه ...

دورسرت بگردم مریم جانم💞 🥰

الهی خدا به من توفیق بده بتونم به این شکل برای دوستان مومنم واسطه خیر باشم❤️

ان شاالله به هر آرزویی که داری برسی عزیزم🤲

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔
قبول باشه عزیزجان 🌹 ان شاالله سلامت و حاجت روا باشید قربون نفست سادات جان خدا عزیزانت رو برات ...

قربونت گلم 🥰 ان شاءالله حاجت روایی شما و همه دوستان

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
2731