2733
2734
عنوان

واقعاا دانشجوهای پزشکی حق دارن کلاس میذارن

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 21 پست
🙄🙄🙄🙄 الان درسای تخصصی یه رشته مهندسی یا فلسفه رو هم بذاریم نمیتونی متوجهش بشی  هر رشته ای ...

بنظرم اونا اسونتره از رو هوا نمیگم خوندم چن تا کتابشون 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگ پزشکی نیستی چ.سی نیا همین صفحه ای ک فرستادم عمرا بفهمی بخون توعم میری فضا برنمیگردی

چسی نیومدم میخوای بفرست کامل برات بگم منظورشو

من المپیادی بودم توقع نداشته باش اینو نفهمم

بجز این خواهرم پزشکیه و بعضی از دانشجوهاش بخصوص سهمیه دارا گوز بارشون نیس

اینا فقط باید از پایه بخونی 

مثلا رشته ت تجربی باشه 

اولش هم در کنار آناتومی ۱ نظری + واحد عملی شو برداری 

اونوقت راحت میشه یادش گرفت 

ولی کلا اناتومی سخته ، انقدر انتریور پوستریو ، سطح خلفی قدامی و کوفت داره که آدم قاطی میکنه . حفظیه 

2731
🙄🙄🙄🙄 الان درسای تخصصی یه رشته مهندسی یا فلسفه رو هم بذاریم نمیتونی متوجهش بشی  هر رشته ای ...

من اطرافم همه نوع رشته داریم

وقتی باهم صحبت میکنن و درساشونو مقایسه میکنن 

رشته های تاپ مثل پزشکی دارو حقوق حتی

اینا اصلا سختیشون لول دیگش

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
داروسازی خیلی سخته 

اره 🤕کلا رشته های تاپ خیلی سختن

مهندسی برق هم همینه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅