2752
2734
عنوان

من بااین خواهرشوهر چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 18 پست
مثلامیگی برم خونش یادعوتش کنم چجوری آخه من خیلی بی سیاستم همینم باعث میشه اونا موفق بشن

تو هم باشوهرت یه روز برین  خونشون خیلی رسمی برو بااحترام 

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
تو هم باشوهرت یه روز برین  خونشون خیلی رسمی برو بااحترام

باشه پس کاش منم موقعی برم ک خونه نباشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دیگه بدون خبر اومده که ب شوهرم بفهمونه آدم خوبس

ااا،  اگه میدونست نیستی اومد خونتون بازم فقط تا چند مدت دیدیش سلام علیک سرد داشته باش

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
ااا،  اگه میدونست نیستی اومد خونتون بازم فقط تا چند مدت دیدیش سلام علیک سرد داشته باش

باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2731