2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امیدوار خوشبخت بشی عزیزم هنوز خیلی جوانی و فرصت داری

دورت بگردم قشنگم ایشالا تو ام ب مراد دلت برسی فداتشم

اره من درگیر عشق اشتباه شدم تحقیر شدم حرف شنیدم  و چوبشم خوردم

دعام کن کنکور قبول بشم راحت بشم

دورت بگردم قشنگم ایشالا تو ام ب مراد دلت برسی فداتشم اره من درگیر عشق اشتباه شدم تحقیر شدم حرف شنید ...

منم مثل خودت اشتباهی عاشق شدم 

ان شاالله قبول میشی 

من ارشد و دکتریم رو تو بدترین روزهای عمرم قبول شد وقتی خدا ی دری رو میبنده در دیگه ای رو باز میکنه.

منم مثل خودت اشتباهی عاشق شدم  ان شاالله قبول میشی  من ارشد و دکتریم رو تو بدترین ...

بگردم تورو بخدامیفهمم چی میگی🥺🥺

ایشالا خدا خودش کمکم کنه قبول شم

ماشالله تحصیل کردم هستی خدا لایق ترین ادمو سر راهت بزاره

نگران نباش گذر زمانم حالتووو خیلیی خوب میکنه خیلی دیگه من بچه بودم و خام انقد اذیت شدم تو زودترم خوب میشی  

بگردم تورو بخدامیفهمم چی میگی🥺🥺 ایشالا خدا خودش کمکم کنه قبول شم ماشالله تحصیل کردم هستی خدا لای ...

فداات عزیزم ممنون 

عشقمم دکترا داره و نخبه ست 

هرچی خیره ان شاالله برای من و شما پیش بیاد

نمیدونم ولی هیچ کس جز خدا نمیتونه جلو ی مرد عاشق بگیره،همسر من با وجود تمام مخالفت پدرش ،تنهایی اومد خاستگاریم و ازدواج کردیم،حتی پدرش عروسیمون نیومد و شوهرم تنهایی برام عروسی ساده گرف،گف من احترام گذاشتم و گفتم بهشون ک این دختر خانم دوست دارم و بدون اون نمیتونم،حالا ک غیر منطقی مخالفین خودم تنهایی میرم جلو 

الان راضی هستی از ازدواجت؟  با پدر و مادر همسرتون رفت و آمد دارید؟

بله خیلی راضیم،چون همسرم واقعا عاشقمه و همه جوره ثابت کرده،درسته از نظر مالی یکم سختی میکشیم ولی با محبتش تحمل این مشکلات راحتتر میکنه برام،ما نمیریم چون پدرشوهرم گفته عروسی ب این اسم ندارم و نیاد،برا همون مادر شوهرم طفلی خودش میاد با برادر شوهرم

بهترین کارو میکنی 😍😍حالا خانوادت قبولش دارن؟ ینی اگ اجازه ندن قیدشو میزنی 

قبولش دارن چون نمیدونن چه مشکلاتی داره منم چیزی نگفتم ولی بفهمن حتما قیدش رو میزنم چون میدونم خانوادم صلاحم رو میدونن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706