2733
2734
عنوان

سیگار کشیدم داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
باهاش دوست شو وگرنه بدتر میشه از من گفتن

خیلی خودشو میگیره نمیذاره بری سمتش رو گوشیش خیلی حساسه و میدونم از اون فیلم ها نگاه میکنه جدیدا هم با دوستاش دیدمش میدونم دوستاش سیگارین اون ها به این سیگار میدن وگرنه من داداشم نمیتونه شلوارشو بکشه بالا..

وای وای طفلک اون برادری که توبراش هم پدری هم مادر_متاسفم برات با این برخوردت

ببخشید شما اگه جای من بودی چه میکردی دوباره مهر طلاق خورده رو پیشونیم بخاطر بابای خیانتکارم مامانم با عموم عروسی کرده بیارم بچم سقط شده خانواده شوهری هم واویلا دیگه اعصاب میمونه واست که بری توضیح بدی نباید سیگار بکشی این یه واکش خیلی عصبی بود میدونم نباید این کارو میکردم ولی چون تنها داداشمه میترسم

ببخشید شما اگه جای من بودی چه میکردی دوباره مهر طلاق خورده رو پیشونیم بخاطر بابای خیانتکارم مامانم ب ...

اخه اون بچه روی همه زندگیش شماروقرارداده جای همه نداشته هاش وکمبودهاش میفهمم چی میگی منم یکجورایی الان بزرگترخواهروبرادرامم ولی میتونستی منطقی ترباشه_الان فکرکردی دادشت ترسید ودیگه سیگارنمیکشه؟نه ازشمام‌متنفرمیشه میره پیش یک دوست عوضی بدترشوبهش میده پس باید صبورباشی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷