2733
2734
عنوان

خسته شدم از سرماخوردگی های مکرر دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 21 پست
براش ایمونیسم گرفتیم ولی نمیخوره ک .....الان تو دوره سرماخوردگیش بهش بدم بهتر میشه؟

اره قطعا بهتر میشه

ما کرونا شدید گرفتیم با این شربت خیلی بهتر شدیم

چرا نمیخوره خوشمزه ست که،به زور بهش بده ،باهاش صحبت کن بگو اگر سرم و‌امپول دوس نداری‌پس اینو بخور ک دیگ مجبور نشی امپول و سرم بزنی

ویتامین سی هم جوشان داره هم جویدنی هم بلعیدنی هرکدوم بیشتر دوس داره بده بهش حتما، جوشان رو به اسم نوشابه میتونی بهش بدی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه خرخر نمیکنه اصلا  

خب پس لوزه نیس نگران نباش

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اگه تا حالا قرص بهش ندادی شاید واسش سخت باشه بخوره اگه نخورد شربت زینک براش بخر

باش ممنون.فعلا تو خونه ایمونیس داریم توش زینک هم داره همه ویتامینا رو داره .اونو فعلا بهش بدم ببینم چی میشه.

باش ممنون.فعلا تو خونه ایمونیس داریم توش زینک هم داره همه ویتامینا رو داره .اونو فعلا بهش بدم ببینم ...

اره ایمیونسم  خوبه

براش دستگاه بخور بخر بذار تو خونه

میگن سرما خوردگی بخاطر سردی هوای توی بینیه

سوپ مرغ با هویج بهش بده خیلی خوبه

هرچیم هله هوله بخوره زودتر مریض میشه

هله هوله خیلی میخوره😒😒😒

نده بهش هرچیم گریه میکنه

پسر من یمدت از بس هله هوله میخورد اشتهای غذا نداشت هر روزمریض بود الان هفته ای شاید دوتا بخوره بهتر شده 

براش میوه بخر غذای مورد علاقشو درست کن  این هله هوله ها سیستم ایمنیو ضعیف میکنه