2733
2734
خوبی خاصی برات داره ک بعدا پشیمون شی؟؟ ببین اگر توی ترازو بدی هاش سنگین تره مطمعن باش پشیمون نمیشی ...

خدارو شکر که خوشبختی اسی همسرتم قبلا جدا شده 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
خدارو شکر که خوشبختی اسی همسرتم قبلا جدا شده 

بله عزیزم 

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل طلاق باید همه خانم‌ها به این توجه کنن که بعداز طلاق از لحاظ مالی در چه وضعی هستن آیا محلی برای سکونت دارن هزینه زندگی را دارن بعضی خانم‌ها میگن میریم کار می‌کنیم آیا بازار کار شما را جذب میکنه اگر این مسایل حله بعد به طلاق فکر کن

اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

عزیزم منم همدرد تو بودم شوهر سابقم خیانت میکرد دست بزن داشت دهن بین بود مخصوصا از مادرش و خواهراش خسیس و بد دهن بود منم مثل تو عاشق بودم  با یه نگاه مهرش تو دلم افتاده بود همینم بود که رو تحقیراش و کتکاش و دختر بازیاش چشمامو بسته بودم دور از جونت خودمو به خریت زده بودم ولی تهش خودم داغون شدم  اعصاب و روان خودمو از بین بردم ب خاطرش حتی بعد از جدایی مونم دوسش داشتم و بازم به خاطر خودش و بچم   حاضر بودم برگردم تو اون جهنمی که برام ساخته بود

خدا رو شکر کن که بچه دار نشدی جدا شو تا دیر نشده  اگه مثل من با دوتا بچه طلاقت بده چی؟

جدایی خیلی سخته ولی بعدش با خودت میگی کاش زودتر جدا شده بودم اولش اذیتی بعدش راحتی 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2731
عزیزم منم همدرد تو بودم شوهر سابقم خیانت میکرد دست بزن داشت دهن بین بود مخصوصا از مادرش و خواهراش خس ...

الان فراموشش کردی یا نه چیشد گفتش راحت اخه 

الان فراموشش کردی یا نه چیشد گفتش راحت اخه 

آره فراموشش کردم فقط تنها غمم دوری از پسرمه می‌خوام حتی اگر یه ساعت به آخر عمرم مونده یه بار دیگه ببینمش ببوسمش و بغلش کنم بعد برم جای دخترم 💔😔 

حسرت دیدن دوتاییشون رو دلمه

۵ سال پیش ازدواج کردم خدا رو شکر همسرم آدم خوبیه خیلی مهربونه و چشم پاکه درست برعکس اون یکی ک هر وقت وارد خونه میشد تن و بدنم می‌لرزید این یکی انگار مسکن تزریق میکنه با اومدنش

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
آره فراموشش کردم فقط تنها غمم دوری از پسرمه می‌خوام حتی اگر یه ساعت به آخر عمرم مونده یه بار دیگه بب ...

نمیداره بچه هاتو ببینی خدا دلیلش کنه برا منم دعا کن  زندگیم خوب شه لطفااا خیلی سختی کشیدم تو زندگیم 😞

اره بخاطر بچم ...

مگه ننوشته بودی شوهرت خوبه دخترت نمیتونه مادرت نگه داره ؟ البته من هنوز مادر نشدم حس مادریو نمیدونم چطوره

مگه ننوشته بودی شوهرت خوبه دخترت نمیتونه مادرت نگه داره ؟ البته من هنوز مادر نشدم حس مادریو نمیدونم ...

شوهرم خوبه ولی بقیه رو نمیتونم تحمل کنم بخاطر اونا میخام زندگیمو ول کنم