2752
2734
عنوان

تو هتل های دبی

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 58 پست
درمورد لیدرنمیدونم  ولی برنانه ای هست فارسی مینویسه تبدیل میکنه به انگلیسی ازاونم میتونیداستفا ...

ممنون عزیزم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
ن ویزا رو با تور هماهنگ میکنم بقیه خرج ها منظورم بود

جاهای دیدنی مثلا باغ گلها۹۵درهم هست بچها۸۵..خیلی قشنگه توی روز برید

گلوبال ویلیج ۳۰درهم که حتما برید ارزونم هست ازتمام کشورها اونجا غرفه دارن

برج خلیفه هم که ورودی نداره اونجاش ک رقص اب وبال مکزیکی هست..بامترو هم میتونیدبرید رقص اب داره که خیلی قشنگه ازمغرب ب بعد تاساعت یازده هم نیم ساعت یکبار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذا با خودمونه....تفریحی هم خیلی تا جایی ک بشه دوست داریم بریم...خرید هم چیز مناسب ببینم قطعا میگیرم ...

قاب دوبی ۵۰درهمه بنظرم یکم گرونه وزودم تموم میشه..ازبالا کل دبی رو میبینی ..این سه جایی که بهت گفتم برید..دی تودی دوسه تاهست..یکیش ۲۴ساعته هست اون برید وسایلاش بهتره وقشنگتره..من لباس برای سوغاتی وشیرینی وشکلات اونجاخریدم..چیزای قیمت خوب زیادداره..اول برید قسمت تخفیفاتش

2731
قاب دوبی ۵۰درهمه بنظرم یکم گرونه وزودم تموم میشه..ازبالا کل دبی رو میبینی ..این سه جایی که بهت گفتم ...

وای چقدر خوب توضیح میدی....مرسی ازت...دلم خواست همین الان بیام

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
من ده ستاره رفتم همه چی داشت جات خالی

حاج کوکب  جدی می فرماید

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
دی توی دی صاحبش ایرانیا هستن زبون ایرانیم بلدن..جنوبی هاهستن

مثل حراج پلاستیکی های ایران که میزنه هر چی بخری ۲۰تومنه مثلا دی تودی؟😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
مثل حراج پلاستیکی های ایران که میزنه هر چی بخری ۲۰تومنه مثلا دی تودی؟😅

نه  

هرقفسه یه قیمتی 

مثلا لباس هرنمونه

وسایل اشپز وظرف

مثلا سوپری

ادکلن

نوشت افزار

هرچی که بگی

ولی بیشتر برای توخونه خوبه وسوغات لباساش راحتیه

شامپوو

راستی سیتی سنتر دیره هم برید 

کارفور داره شامپو وخمیزدندان وصابون وهرچی بخواین دارین اصلی هست..بقیه طبقات سیتی سنتر هم چیزای مارک دارن ک البته خیلی گرونه..بعضی مغازه هاش خوبه قیمتاش بعضیاشم که خبیبلی گرونه مث ادیداس وبقیه برندها ولی همین که ببینی خوبه..

مثلا سیفورا برندای ارایشای اصل داره وادکلن اصل

نه     هرقفسه یه قیمتی  مثلا لباس هرنمونه وسایل اشپز وظرف مثلا سوپری ادکلن نوشت ...

ممنون از توضیحتون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید