2752
2734
عنوان

موتوروماشین شارژی

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 36 پست
خوب بهونه میارم یابگم چرخاش کثیفه یابگم شارژنداره

نمیدونم ،واسه ما که خیییلی زبون نفهمه هیچی حالیش نیست اگه بگم شارژ نداره بازم میره همینجوریشو سوار میشه ،تخسسس😒

از طرفیم شوهرم واسه پسرم خیلی چیزا نگرفت و الان حسرتش مونده به دل پسرم واسه همین نمیخام دخترمم اونجوری بشه میگم بذار از اول عادت کنه شوهرم واسش خرج کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرتون چطوری دخترموقانعش کنم؟

نظرشو ببرید سمت چیزهای دیگه ای که دوست داره 

پسر من ماشین داشت سایزش هم بزرگ بود تقریبا تا ۷ سالگیش قابل استفاده بود الانم حتی نگه داشتم براش 

ولی دردسر زیاد داشت مهمون میومد میخواستن سوار شن بچه ام ناراحت میشد به بچه های دیگه میگفت سوار نشید اونها ناراحت میشدن بردنش بیرون و دوباره اوردنش خوبه وتمیز کردنش اذیت کننده و وقت گیر بود 

خلاصه که من موندم این چه کاری بود کردم حالا پسرها بیشتر از دختربچه ها عاشق ماشینن دخترها که ماشین خیلی زودتر از چشمشون میفته 

نمیدونم ،واسه ما که خیییلی زبون نفهمه هیچی حالیش نیست اگه بگم شارژ نداره بازم میره همینجوریشو سوار م ...

اره شوهرم بچه بوده موتورچهارچرخ دوست داشته براش نخریدن داره حسرت میکشه 

میگه نمیخوام دخترمم مثل من حسرت بکشه نمیدونم بخداچه کنم

دخترم   وباباش  همه دنیامن  
2731
نظرشو ببرید سمت چیزهای دیگه ای که دوست داره  پسر من ماشین داشت سایزش هم بزرگ بود تقریبا ...

اره راست میگین فعلا گفتم براش اسکیت بگیرم تابستون بفرستم کلاس اسکیت مگه ازسرش بیوفته ۵سال ونیمشه

دخترم   وباباش  همه دنیامن  
اره راست میگین فعلا گفتم براش اسکیت بگیرم تابستون بفرستم کلاس اسکیت مگه ازسرش بیوفته ۵سال ونیمشه

باور کنید مسئله داشتیم  بچه ها میومدن خونمون  بچه ام عزا میگرفت الان سوار میشن ماشینمو خراب میکنن میزنن به جایی خط میفته میشکنه 

میگفتی سوار نشید قیافه ی ناراحت اونها رو میدیدی میمردی از عذاب وجدان 

میبردی بیرون دو ساعت باید وقت میزاشتی تمیزش کنی تا بتونی برگردونی خونه اخرم دل چرکین که درست تمیز شده یا نه 

یه چیزدیگه براش بگیرید و بقیه پول رو براش طلا دلار یا سکه بخرید نگه دارید براش بعدها خیلی بیشتر به دردش میخوره