2752
2734
عنوان

توروخداااااا بگین چیکار کنم تا نمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 20 پست

دعام کنین توروخدا

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

خوب یکی پیدا شده راستش رو همون اول گفته حالا شما قبول نداری ؟ خخوب ولش کن بره به زندگیش برسه دیگه گناه داره .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب یکی پیدا شده راستش رو همون اول گفته حالا شما قبول نداری ؟ خخوب ولش کن بره به زندگیش برسه دیگه گن ...

نمیتونم قبول کنم

دوستش دارم

درک کن

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
2731
کسی دنبال تنوع هست از مار هم سمی تره 

من میفهمم قلبم نمیفمه

دلیلش این نبوده خاسته منو سرد کنه

نمیتونمممم میمیرم بخدااا

نترس هیچیت نمیشه یه مدت دیگه از سرت می افته حتی اون موقع شاید بگی خدا رو شکر که نشد دیدم که میگم خواهر شوهرم کسی که باهم بودن اومد خواستگاری بنا به دلایلی نشد الان روزی چندبار به من میگه خدارو شکر نشد داره برا آزمون دکترا مهندسی آماده میشه