2733
2734
عنوان

۲۳ هفته باردار بودم بچم و از دست دادم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 59 پست
عزیزم متاسف شدم انشالله خداوند بهت صبر و تحملش رو بده. ❤️  ببخشید چرا دکتر اجازه نداد ببینی بچ ...

نمیدونم والا میگفت نبین واسه چی ببینی تو ذهنت میمونه مدتها اذیت میشی ،پرستارا میومدن تو اتاق میگفتن چقد کبود شده 😔😔کاش میدیدم ،منم انقد حالم بد بود و تمام تنم میلرزید خیلییی سعی کردم بلند بشم ببینمش نتونستم تکون نمیتوستم بخورم تمام تنم میلرزید  فقط به پام تکیه داده بودنش حسش کردم همش یادش میوفتم حسش میکنم هنوز 😔😭

من خیلی گریه کردم با تاپیکت  اصلا نمیدونم چی بگم اروم‌شی حواست یه همسرتم باشه اون که نمیتونه ...

ببخشید ناراحتتون کردم😔 اره واقعا شوهرمم داغون شده ،شوهرم از اون آدما که واسه بچه میمیره عاااشق بچه هاس، پسرمو با ۸سال سن همش بغل میکنه از مدرسه میاد میره پایین بغل میکنه میارتش بالا میگه خستس پله ها خودش نیاد بالا   

ولی الان بخاطر من خیلی میریزه تو خودش و فقط به من دلداری میده ، پریشب نتونسته دیگه طاقت بیاره کلی گریه کرد تو ماشین😔  خدا واسه هیچکس نیاره واسه هیچ بنی بشری خیلی سخته ، هیچکس تجربه نکنه الهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم بهت تسلیت میگم. حال الانت رو منم دی ماه سال قبل داشتم منم هفته ۲۱ دچار زایمان زودرس شدم و بچ ...

😔😔 مرسی عزیزم ، خدا بهتون صبر بده درکتون میکنم خیلی تحملش سخته

الهی بمیرم برا دلت منم 8 روز دیگه میشه 5 ماه که دختر قشنگم و سپردم به خاک انشالله خدا کمکت کنه عزی ...

اخ بمیرم برای دلت 😔😭 ان شاالله خدا کمکمون کنه تحملش سخته ،  امضات😭😔 با امضات کلی گریه کردم  😔

من که هنوز گریه میکنم  امروز به اون نقطه رسیدم چرا پرستار نذاشت بچه ام شیرش و کامل بخوره و ببر ...

منم عذاب وجدان دارم   همش میگم نکنه فلان کارو کردم یا فلان چیزو اینطوری شد نکنه مثلا ۱۰ سال پیش فلان گناهو کردم این اتفاق افتاد، فقط دارم خودمو سرزنش میکنم 

عذاب وجدان نداشته باش عزیزم خدا اگه میخواست هراتفاقی میافتاد میموند بچمون ، نمیدونم حکتمش چی بود 

من حتی میگم کاش هیچ وقت خودم نبودم که این اتفاق واسه این طفل معصوم پیش بیاد اذیت نمیشد ،😔

اخ بمیرم برای دلت 😔😭 ان شاالله خدا کمکمون کنه تحملش سخته ،  امضات😭😔 با امضات کلی گریه کردم ...

فدات بشم عزیزم، ببخشید ناراحتت کردم.

نمیدونم با این همه درد چه طوری دارم نفس می کشم.

روز محشر به خدا خواهم گفت           آنکه از من تو گرفتی همه جانم بود
منم عذاب وجدان دارم   همش میگم نکنه فلان کارو کردم یا فلان چیزو اینطوری شد نکنه مثلا ۱۰ سال پیش ...

دقیقا منم همینجور شدم 

به همسرم میگم کاش ازدواج نمی کردیم

کاش اصلا هلسا به دنیا نمیومد.

و ای کاش های دیگه ....

روز محشر به خدا خواهم گفت           آنکه از من تو گرفتی همه جانم بود
وای عزیزممم😔😔  چه امتحان سختی خدا ازمون گرفته  مرسی عزیزم ان شاالله

ان شاالله اون دنیا ب کارمون بیان🙏

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
فدات بشم عزیزم، ببخشید ناراحتت کردم. نمیدونم با این همه درد چه طوری دارم نفس می کشم.

قربونت برم نه عزیزم ،  محکومیم به این زندگی 😔 

داغش فراموش نمیشه ان شاالله صبرتون بیشتر بشه 😔

نمیدونم والا میگفت نبین واسه چی ببینی تو ذهنت میمونه مدتها اذیت میشی ،پرستارا میومدن تو اتاق میگفتن ...

خدا بهت توان تحملش رو بده که بتونی کنار بیایی. انشالله خدا به زودی یه نی نی کوچولو فرشته نازنین بهت بده که وقتی بدنیا بیاد و تو بغلش بگیری تمام دردها و غصه هاتو بشوره ببره و از بزرگ کردنش عشق کنی. الهی آمین 🙏❤️

نه عزیزدلم چه تقصیری داری تو اتفاق دیگه 

از مشاور کمک بگیر برو ورزش وقتت و پر کن 

اصلا از بارداری هم نترس زیر پزشک حاذق مجدد باردار شو

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706