2752
2734
چون تاپیک به بیراهه کشید من ب احترامتون ک داخل تاپیک بود تا صفحه اخر صدبار عکس گذاشتم تهشم بی احترام ...

من ک نبودم صبح رسیدم

الان بزار برام

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق بدین کسی باور نکنه. آخه با شورتک؟ بعد مادرشوهرم هیچی نمیگه؟؟؟؟ مدرک نمیخاد بالاخره شوهرش یبار میا ...

شورتک نبود ک چون کوتاه بود میگم مثل شرتک بود

مادرشوهرم پشته اونه، 

جلو شوهرش رعایت میکنه ن خیلی ولی دیگه حدااقل شلوارکش بالای زانو نیست و تاپ مسخره نمیپوشه 

شوهرش نفهمید مرد اورده خونه؟

نه😒همه هم گفتن رد کنین بره جنگ و دعوای طایفه ایی میشه.حالاما ب این کار نداریم اگه مامانم سکته میکرد چی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️