2752
2734
عنوان

اینکه جاریم با شوهرم خیلی راحته طبیعیه؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 43 پست

جاری من اینجوریه لباس باز میپوشه بگو بخنده اهل شوخی و دست دادن هست با همه مردا ولی من حساس نیستم تازه اون مسلمونه من نیستم اینو از این نظر گفتم ک تو دین اون این چیزا حرومه برای ما نیست  😁 من  اهل حجاب نیستم ولی یقه باز نمیپوشم با مرد ها هم شوخی نمیکنم  اهل روبوسی هم نیستم 

بنظرم حساسیت به خرج نده 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اه اه چه شخصیت بیخودی داره 

فقط فقط شوهرت میتونه آدمش کنه با میحلیاش 

جاریه من به این شدت لوس نبود ولی خب خیلی خودشیرین بود واسش غذاهای مورد علاقشو میورد اگه خونه ی مادرشوهرم بودیم یه سینی چایی میورد واسه شوهرم لیوانی میورد میگفت چایی لیوانی دوس داره یا بار میخواستیم بریم عروسی هممون خونه ی مادرشوهرم جمع بودیم من لباسای شوهرمو اتو کرده بودم تو ماشین چروک شده بود یکم پشتش یدفعه گفت آخخخخخخ لباست چروکه درش بیار برات اتو کنم... از این جور خودشیرینیا... ولی خب لباسش کاملا پوشیده و حتی اگه لباسشم کوتاه باشه چادر رنگی سرش میکنه موهاشم اصلا بیرون نیس و خیلیم حجابش اوکیه ولی خب من خوشم نمیومد کسی اینحوری واسه شوهرم خودشیرینی کنه چون حس میکردم شوهرم خوشش میاد.... خلاصه با شوهرم اتمام حجت کردم گفت یه بار دیگههههه از غذاهای این تعریف کنی که بخواد برات بیاره من میدونم و تو... یه بار دیگه ببینم سلام علیک گرم بکنی خودت میدونی.... بهش گفتم تا میوه لباستو در بیار اتو کنم حق نداری گوش کنی تو خودت زن داری من برلت اتو میکردم... خلاصه اونم میبینه شوهرم باهاش سرده اونم سرد شده

برین بهش سلیطرو خشتکشو بکش به سرش دفه بعد ک گف چرا اینو اوردی ایتجا بگو باید از شما اجازه میگرفتم س ...

وایییی اون لحظه خشکم‌زد و نتونستم چیزی بگممم به شوهرم گفتم گفت شوخی میکنه اینقدر حرصم گرفت دیگ چیزی هم نگفتم🥲

چه جوری بگم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟

بگو مامانجون یا اقاجون

از رفتارای فلانی و فلانی من یکم معذبم

لطفا شما که بزرگتر خونه هستید بهشون گوشزد کنید که قدیما تموم شد

لطفا رعایت کنن که دلخوری پیش نیاد

🌹🌹🌹
چه جوری بگم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟

به نظر من یه بار که جاریت گفت اینو براچی آوردی بگو عزیزم‌خونه شما که نیومدم اختیار من دست خودمه نه تو.

برای اون راحتی باشوهرتم جلوی همه مادرشوهر و پدرشوهر و برادرشوهرت بگو این‌چه وضعشه من اصلا این راحتی و دوست ندارم. هرچیزی حد و مرزی داره. به شوهرتم بگو کاش این موضوع و قبل ازدواج میفهمیدم که بهتر تصمیم میگرفتم. 

وایییی اون لحظه خشکم‌زد و نتونستم چیزی بگممم به شوهرم گفتم گفت شوخی میکنه اینقدر حرصم گرفت دیگ چیزی ...

از الان جدی بگیر قضیرو نزار پرو تر بشه برخورد محکم بکن حتی اگ لازمه قهر کن بزار خانوادشم بفهمن دلیل قهرتو 

مطمعن باش مادرشوهرت اینا خودشون جلوشو میگیرن ناراحتیتو واضح نشون بده و جوابشم حتما بده جلوی جمع بزار شوهرش ب غیرتش بر بخوره

یه بار که با خودش تنهایی بهش بگو یه سوال ، شما واقعا چطوری می تونی با نامحرم اینجوری رفتار کنین؟ جلو. نامحرم اینجوری لباس بپوشین؟ آخه ما بد می‌دونیم کسی اینجوری بپوشه، چون اعتقاد داریم نامحرم نامحرمه چه برادرشوهر آدم باشه چه بقال سر کوچه