2733
2734
عنوان

چه جوری به بچه دوم فکر میکنین وقتی اولی دهنمونو سرویس کرده 😬

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم که بزرگتر شه اعصابت آروم میشه و به دومی فکر خواهی کرد 

دومی سختیای اولی رو نداره، چون یه بچه تو خونه هست که مشغول‌ش کنه 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ابجیم خیلی شلوغه و نق نقو جنگجو .... مامانم باهاش پیر شد اما از وقتی بردش پیش دبستانی و الانم کلاس اولیه منطقیتر و بهتره ولی درسش افت داره و کلاس تقویتی میبرتش چون تمرکزش پایینه و دنبال بازیه اما بازم شکر خدا شبیه ادمها شده رفتارش خیلی بد بود 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2731

عزیزم دست تنهایی؟من همه ی حال بدیم بخاطر روانمه چون تنهام کارو بچه داری خستم نمیکنه ازینکه که کسیو برای معاشرت درست ندارم بهم میریزم.همسرت نمیتونه کمک کنه؟ 

من دومیم۷ماهشه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
یک سال و چند ماهشه؟ شاید به سن استقلال طلبیش رسیده ت، تویاون سن طبیعیه که هی نه بگه چون داره دنیای ...

۱۱ ماهشه .. تا هفته پیش خیلی اروم بود .الان یه دفعه تغییر کرده. همش دنبالم میاد از لباسم میکشه گریه میکنه. معلوم نیس چی میخواد بغلش میکنم میخواد خودشو بکشه بیرون .میخوام بخوابونمش فرار میکنه میگم شاید گشنشه شیر یا غذا میدم نمیخوره‌ .قبلا وقتی قطره هاشو میدادم خودش دهنشو باز میکرد  الان قفل میکنه نمیزاره قطره شو بدم. شیر اصلا دیگه نمیخوره .فقط تو خواب‌ .قبلا وقتی میبردم بشورمش اروم میموند الان  جیغ میزنه مجبورم پوشکشو همینجوری عوض کنم .

اره تنهام هم خونه این. نه اون وقتی خونه ست کلا خوابه 

همش بخاطرتنهاییته وگرنه بچه سختی نداره کسی باشه بهت کمک کنه استراحت کنی اصلا خسته نمیشی ولذت هم میبری من با تمام وجود حالت رو درک میکنم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود