2733
2734
عنوان

قابل توجه دخترخانمهایی که قبل ازدواج رابطه دارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 19 پست
دختره نوشته که با یکی از پسرای فامیل دوستیم و خانواده هامون چون سنمون خوب نیست راضی به ازدواج نمیشن. ...

زیر ۲۵ اشتباهه رابطه داشتن با جنس مخالف

اما بالای ۲۵ من حق خیلی ها میدونم که دلشکن بخواد تصمیم بگیرن و تبعاتش رو بپذیرن

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خب وقتی سن ازدواج بالا رفته همینه واقعا توقع دارید یک دختر تا ۳۵ سالگی با هیچ پسری هم کلام نشه؟ یا ...

خب آره اصلش همینه. ازدواج تو سن پایین از رابطه قبل از ازدواج ضرراش خیلی بیشتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی ک احساسات براش مهم نیس عذر میخوام ولی مثل حیوون میمونه ک فقط خودشو میخواد ارضا کنه و طرف براش اه ...

حیوانات هم غریبه دارن انسان ها هم دارن نمیشه کاریش کرد. در ضمن من نگفتم صرفا بدون احساسات، احساسات باشه ولی همه دخترا مونده و گیر ازدواج که نیستن.

کسی ک احساسات براش مهم نیس عذر میخوام ولی مثل حیوون میمونه ک فقط خودشو میخواد ارضا کنه و طرف براش اه ...

والا کسی که به خاطر روابط جنسی ازدواج میکنه خیلی حیوان تره چون غریزه هاش کل عقل و منطقش رو بدست گرفته

2731
والا کسی که به خاطر روابط جنسی ازدواج میکنه خیلی حیوان تره چون غریزه هاش کل عقل و منطقش رو بدست گرفت ...

شما گفتی صرفا بخاطر نیازجنسیش میره تو رابطه،ازدواج سه ضلع داره ک یکیش رابطس،عشق و صداقت هم جزوشونه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚