2733
2734
عنوان

واقعا این مسائل جن... اینقدر مهمه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 79 پست
عزیزم نه تنها من بلکه تو دانشگاه اقوام محل کار اینستاگرام و اکثر خانومایی که باهاشون برخورد داشتم هم ...

چه قدر عجیب والا اینجوری که شما میگین من ندیدم 

که هیچ هدفی بغیر از س ک س طرف برای تشکیل خانواده نداشته باشه و تنها هدفش همین باشه

اینجوری که قطعا این زندگیها به طلاق یا خیانت منجر میشه

پس بخاطر همینه سطح خیانت و آمار طلاق بالا رفته

چون زن یا شوهر بخاطر مشکلات جسمی یا جن سی همسر صبر نمیکنه  که اون مشکل مورد نظر طرف مقابلش حل بشه یا محبت و عشق رو کاملا بی ارزش و  بی اهمیت میدونه

و کلا خانواده،  پیشوند ازدواج و ارزشها رو زیر پا میزاره به خاطر فقط ارضای نیاز جنسیش

چقدر شما منو به یاد یه کاربری انداختین یه تاپیکی بود استارترش میگفت شوهرم اصلا بهم محبت نمیکنه سرده باهام مثل ربات میمونه و فقط رابطه ازم میخواد.

یکی از کاربرهای خانم اومد گفت  برای من فقط همین مهمه عشق و محبت کشکه  گفت:
من مغز خر خوردم ازدواج کنم برم غذا بپزم، جارو کنم،  بشورم... برای رابطه ازدواج میکنم تنها دلیلم برای ازدواج همین مورده کلا آدم برای چی زندگی میکنه نفس میکشه که رابطه داشته باشه گفت من اصلا خواستگار برام میومد
همون اول بهش میگفتم هاتین یا نه؟  چون من شوهر هات میخوام که منو ۷،۸بار در هفته ا ر ضا کنه و روزی ۴،۵ بار رابطه میخوام شما در توانتون هست یا نه؟

میگفت اصلا مهمترین و اصلیترین دلیل ازدواجم همینه اولویت اول انتخاب همسرم اینه که این توان رو داشته باشه. 

آخرم گفت بهشون میگفتم اگه شما خونه و ماشین نداشته باشید حتی نتونید یه خونه هم اجاره کنید من تو چادر باهاتون زندگی میکنم حتی شب سر گرسنه رو بالش میزارم ولی باید روزی ۴،۵ بار رابطه داشته باشم 😑😐

حالا یکی از خواستگارهاش قبول کرده به مرحله آزمایش رسیده بودن رفته بودن آزمایش بدن به پسره گفته اگه نتونی هفته ای ۷،۸ بار منو ا ر ضا کنی من ۱ثانیه پیشت نمیمونم و خودت و زندگی رو میزارم میرم. 

این ازدواجها پایه و اساسش بر اساس شهوت باشه و فقط هدف اصلی تخلیه...  خیلی سسته و دیر یا زود از هم خواهد پاشید

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
من متوجه نشدم الان به نظر شما مهم نیست؟ اگر اینجوری فکر میکنی قطعا یه جای کار میلنگه

متوجه نشدید مهم هست

ولی الویت اول یا تنها الویت و هدف ازدواج فقط نباید رابطه باشه

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نه تنها من بلکه تو دانشگاه اقوام محل کار اینستاگرام و اکثر خانومایی که باهاشون برخورد داشتم هم ...

دیگه کسی نتونه ۲شب تحمل کنه یا خودشو نگه نداره

فردا مشکل جسمی یا جنسی برای شریک زندگیش پیش بیاد ،  یا مشکلات متعدد یا هر چیز دیگه ای که قطعا تو طول زندگی هر زن و شوهری پیش میاد،   پیش بیاد

احتمالا کل زندگی رو نابود کنه فقط به خواسته اش برسه

2731