2733
2734
عنوان

یکی از همکارام که پسره بهم پیام داد و شوهرم عصبی شد!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین ها اگه برای شوهرت اتفاق می‌افتاد و یه دختر بهش پیام میداد چیکار میکردی

منکه ب پسره نگفتم تنها میام گفتم اگه بیام با شوهرم میام ب شوهرمم گفتم که اینطور شده و فلان قایم نکردم که یا چت خاصی نکردم 

2731

منم اگه جای شوهرت بودم حس خوبی نمی گرفتم از این کار. حالا پسره هیچ دوست و آشنایی نداره برای این کار؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
جمع کنید بابا حق با شوهرته اصلا نباید جواب میدادی خیانت کردی

والا من چندی پیش تقریبا ۷ ماه پیش خواستم شوهرمو امتحان کنم با پیج فیک ب شوهرم پیام دادم گفت متاهل و متعهدم ولی همچنان چتشو ادامه میداد که کجایی هستی تو کی هستی؟عکس بده ببینم نی هستی

عزیزم کار جالبی نکرده اون آقا. یعنی یه نفر اطرافش نبوده که از همه جا به همکار سابقش پیام داده ؟

شوهرت تند برخورد کرده ولی در مورد اصل قضیه حق داره و متوجه کار عجیب اون آقا شده! 

شما کار بدی نکردی ولی بعضی داستانا و مشکلات بزرگ تو زندگی آدم از همین آبجی داداشی شروع میشه یه طوری که اصلا خودتم نمیفهمی چی شد که اوضاع اینجوری شد و به اینجا رسید! 

مگه تو مامور مالیاتی ازت میخواد بری تحقیق که کی شماره کارت کیو میده

یعنی ادم دیگه ای نبود اینکارو ازش بخواد

همسرت حق داره حتی اگر یه خانوم اینو ازت میخاست

بعدم عرف نیست تو یه خانوم با همسرت بهم پیام بدن بدت نمیاد

مخصوصل که میدونی همسرت از این زاویه ضربه خورده

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
یعنی بعدازدوسال یهوبی مقدمه به شماپیام داده.؟؟؟ هیچ ارتباطی نداشتین؟؟ حالاچراشما به یکی ازدوستاش میگ ...

بله عزیزم ارتباطی نداشتین اون خیلی پسر صاف ساده. و مهربونیه پیام داد ابجی ی زحمتی برات داشتم

2706