2752
2734
عنوان

مشکلات عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 58 پست

واقعا میخوای بااین ادم زندگی کنی؟  همسرم با هیچکس قابل قیاس نیست ولی صرفا یه مثال میزنم که راهتو انتخاب کنی منو همسرم هردو ازاول با دیدار اول همو پسندیدیم منتها همدیگرو رقم زدیم ۴جلسه حضوری فقط درمورد روابط خانوارگی صحبت کردیم جلسه پنجم بهنتیجه رسیدیم اول خودمون بعدخانوادهامون واسه هم مناسبیم از روز اولم چنان احترام خانوادمو داشت وداره الهی شکر گاهی من عصبی میشدم صدام میرفت بالا بهم تذکر میداد که باخانوادت دزست صحبت کن عزیزم تاهمین الان کاری باشه کمکی سریع میره کمک خانوادم هم احترام به شخصیت خودش هم من هم خانوادم لطفا یادت نره تو دختراون خانوادخ بودی بعدزن این پسربچه چون واقعا واژه مرد درشانش نیس

و همیشه هم باید جوری با سیاست زندگی اداره بشه که بین خانواده اول که آبجی، داداش، مامان و بابا هستند و خانواده دوم که همسر و فرزند هستند تعادل برقرار بشه مگر این که یکی از خانواده ها سمی باشند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق سخته ولی تو تازه نامزدی به این فکر کن که عشق و عاشقی بعد از عروسی تموم میشه دلتنگ خانوادت میشی ...

اصلا قرار نیست عروسی بگیره میگه از دادگاه دستتو میگیرم میبرمت خونم

😑دختر مگه باد کردی رو دست بابات ؟یا اضافی؟یا عیب و ایراد داری که اینجوری بری خونه بخت 

۲ماه ۳ماه گریه میکنی و تمام انشالله یکی که در شان خودت وخانوادته ازدواج میکنی مگه چند سالته الان معذرت میخام دخترا همه روابط نامشروع دارن بهترین شوهرم میکنن

2731
😑دختر مگه باد کردی رو دست بابات ؟یا اضافی؟یا عیب و ایراد داری که اینجوری بری خونه بخت  ۲ماه ۳ ...

بخدا سنیم ندارم انقدر خواستگارای خوب داشتم تهش اینو انتخاب کردم میترسم جدا شم شانس ازدواج خوبو نداشته باشم همش ۲۳ سالمه😞

واقعا میخوای بااین ادم زندگی کنی؟  همسرم با هیچکس قابل قیاس نیست ولی صرفا یه مثال میزنم که راهت ...

اینم خیلی احترام میزاشت به خانوادم یهو از چیزای چرت و پرت بهونه تراشی کرد 

میگه چرا مامانت به من گفت یه لباس روشن بخرم برات 

یا چرا مامانت عکس دراز کشیده ی تورو برام فرستاد و....

بخدا سنیم ندارم انقدر خواستگارای خوب داشتم تهش اینو انتخاب کردم میترسم جدا شم شانس ازدواج خوبو نداشت ...

الان این شانست خیلی خوبه؟

من خودم شوهرم با خانوادم ۳سال قطع رابطه کرد ندیدمشون ۳سال افسردگی شدید گرفتم روزی نبود گریه نکنم عکسای دورهمی خانوادمو فامیلمو میدیدم دق میکردم آخر سر۶ماه قهر کردم رفتم خونه بابام تا یه ذره کوتاه اومد الان خانوادم بیچاره ها همش باید مواظب باشن به خودش یا بچه هام چیزی نگن که با آقا بربخوره همش جلوش دلا راست میشن بکن بنداز دور این دندون لق رو 

هیچوقت هیچوقت هیچوقت بخاطر هیچ مردی قید خانوادت رو نزن مطمئن باش فردا نگهت نمی داره هیچی هزار بلا سرت میاره آخرش هم همین خانواده برات میمونن ابدا ابدا اونو انتخاب نکن مطمئن باش پشیمون میشی 

بخدا سنیم ندارم انقدر خواستگارای خوب داشتم تهش اینو انتخاب کردم میترسم جدا شم شانس ازدواج خوبو نداشت ...

جدا شی حتی اگه مجرد بمونی از یه آدم بد دهن لوس بهونه گیر بهتره و مطمئن باش یه همسر عالی قسمتت میشه تو زندگی که تهش معلومه چیه تموم 

به چیش دلتو خوش کردی جدیدا بخدا قحطی شوهر نمیاد تو عقد و بعد عقد عالین بعدش گندش در میاد این از الان اینه بعدا خون به دلت می‌کنه 

یکم عزت نفس داشته باش کم منت بکش بی محلش کن بگو منم با طلاق موافقم مطمئن باش به پات میوفته چطور میتونی با آدمی که سر هیچ به پدرت انقد توهین کرد ادامه بدی صد تا شوهر فدای یه تار موی پدرت 

یکم عزت نفس داشته باش کم منت بکش بی محلش کن بگو منم با طلاق موافقم مطمئن باش به پات میوفته چطور میتو ...

نه انتخابش نکردم نمیتونم بخاطر یکی که معلوم نیست تا کی هست قید خانوادمو بزنم 

ولی خیلی سخته