2733
2734
عنوان

یع خاهش از دوستان اتباع افغانستان

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 35 پست
من غرب کشورم واینجا ورود افغانها ممنوع الان سوالم اینه،چطور میتونن خرج این همه بچه رو بدن؟

والا تو شهر ما بچه هاشون از کوچیکی کار میکنن. یعنی من فکر میکنم وقتی بچه هاشون نوجون بشن دیگه پدره بشینه خونه فقط این بچه ها خرجشون بدن. چون کم کم ۴ تا دارن. بچه هاشون مدرسه هم نمیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا منم کرمانشاهم تاحالا افغانی ندیدم نمیدونم توشهرمون هست یانه چون تاحالا که من ندیدم

خوشبحالتون

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
والا منم کرمانشاهم تاحالا افغانی ندیدم نمیدونم توشهرمون هست یانه چون تاحالا که من ندیدم

نه ممنوع کلا

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
والا تو شهر ما بچه هاشون از کوچیکی کار میکنن. یعنی من فکر میکنم وقتی بچه هاشون نوجون بشن دیگه پدره ب ...

همون دیگه

تا کی میخوان این نسل بدبخت ادامه بدن؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.