2752
2734
ژنگ زدم دامپزشکی اخه من ای تولرو چندروزه اوردم انگاری صاحبش بهش واکسن نزده پسرمم اینومیبرده خونه پسر ...

وای خدا چچوری دلتون میاد سگ رو میارین تو خونه وزندگیتون...سگی که استفراغ میکنه🤔 ..چچوریاجازه میدین به بچه هاتون نزدیک بشن 

....منکه اصلا درکتون نمیکنم

وای خدا چچوری دلتون میاد سگ رو میارین تو خونه وزندگیتون...سگی که استفراغ میکنه🤔 ..چچوریاجازه میدین ...

توخونه نبوده عزیزم توحیاط بوده اونجا براش جا درست کردیم یه چاردیواری کوچیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببر شهر دامپزشک فقط وگرنه میمیره بهش سرم وصل میکنن خوب میشه

دامپزشک گفت مسمومیت نیست یه ویروس شایعه اگرم بیاریدش هیچکاری نمیشه کرد میگه قبل تبتلا به ویروس باید واکسن میخورده الان دیگه میمیره من خیلی گریه کردم که توروخدا یه کاری کنیدنمیره گفت چراگریه مقصرصاحبش بوده اخه صاحب اولش به واکسن رشدبهش زده بود ازش پرسیدم واکسن زدی گفت اره خیالتون تخت واسه همینم منم خیالم راحت بود وگرنه بچرومیبردم چون تحمله این لحضه که کاری ازم برنمیادبراش بکنم داره دیوونم میکنه بخداااا

باید ببریش دامپزشک دارو بده وگرنه می میره  بگم آنلاین ویزیت کنه دامپزشک باز شاید تو روستاتون د ...

همون کاروکردم ابجی علائمشوگفتم میگه فایده نداره ازسگه خیابونی ویروس گرفته و هیچ کاری نمیشه کرد براش

2731
همون کاروکردم ابجی علائمشوگفتم میگه فایده نداره ازسگه خیابونی ویروس گرفته و هیچ کاری نمیشه کرد براش

الهی بگردم عزیزم 

خیلی خوب درکت می کنم من خودم حیوون خونگی داشتم 

بازم تو تلاشت و بکن ماست و سیر بهش بده 

سرچ بزن اید یه دارویی باشه بده بهش توکل به خدا

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم