2733
2734

نه 

مرد زن ذلیل جذبه نداره وقدرت وتصمیمی از خودش نداره نمیشه رو حساب درایت وعقل خودش بهش تکیه کرد .پدر مقتدر و الگو خوبی برای بچه نمیشه

مرد فهمیده وبا شعور وبا درک گزینه بهتریه

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

هر کی بگه دوس نداره دروغ میگه😂😂😂😂

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردی ک زن ذلیل میشع نتیجه ی رفتار های سرکوب کننده ی زنه،من هیییییچوقت با شوهرم چنین رفتاری نمیکنم ک با ذلت ب پای من بمونه.من دوست دارم ازش ی مرد با ی توجه و احترام مردونه بسازم ن مردی ک از ذلت ب زنش احترام بزاره و بشع زن ذلیل 

مرد مقتدر و خوش فکر و با محبت جذابه نه زن ذلیل

مردی که از خودش فکر و نظر و اختیار نداره تربیت بچه هاش به مشکل میخوره الگوی خوبی نیست مخصوصا برای پسربچه

اینکه دو تا فکر کنار هم باشن و مشورت کنن قشنگه اینکه جایگاه هیچ کدوم توسط دیگری اشغال نشه خوبه

زن ذلیل یا مرد ذلیل بودن تعادل رو به هم میزنه مخصوصا برای تربیت بچه ها ، اونایی که از نزدیک دیدن میدونن چی میگم

2731

بستگی داره زن زلیل و چجوری توصیف کنی

مردی که به زنش احترام میزاره دوسش داره جواب بی احترامی خانوادشو نسبت به خانومش جواب میده این زن زلیل نیست به خانومش احترام میزاره و احترام میبینه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

به نظر من مرد باید تا یه حدی تو کار خونه کمک همسرش کنه مثلا از صد درصد کار خونه سی درصدشو مرد انجام بده خواهرزاده من با همسرش طوری رفتار کرده که اصلا اقتدار همسرش از بین رفته مثلا تو جمع صداش میزنن بچه پی پی کرده برو عوضش کن از دید من این جالب نیست به نظر بگه بیا کمکم در این حد نه اینکه از صفر تا صد، بخدا یه بار موقع نهار اقاش ده بار بلند شد بچه رو گرفت تازه داد زد سرش آخ کمرم درست راه برو زدی تو کمرم بیچاره پسره نفهمید چی خورد ، شوهرش شده مضحکه دست همه ، همه فیلمش می کنن بیچاره رو

بخاطر این زنش همه کار میکنه حتی خونه مادرش نمیره  حتی باهاشون دعوا هم میکنه  هر چی خانم ...

خوب دلیل مادرت چیه..من مثلا زنداییم‌عقیدش اینه با خانواده شوهر نباید رفت و امد کرد .سالی یه بار عید میومد با دعوت چند دقیقه قبل شام‌میومد بعد شامم میرفت.ولی داییم تنها میومد سر میزد البته بیشتر خونه پدر خانمش بودن.ولی وقتی میومدن شهرمون یکی دوبار تنها میومد بیشتر .الان که فوت کردن چند ساله نمیان کل شهرمون

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه