2733
2734
عنوان

اجاره خونه برای عروس خاله

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 68 پست

بعدم مثلا خانواده شوهر من رفتن شام عروسی بدون خبر ب من و خانواده م برای ۱۰۰نفر از دوطرف رزرو کردن( قرار بود عروسی نگیریم )میخواستن سورپرایز باشه به خیال خودشون ولی حماقت کردن به من حتی که عروس بودم نگفتن و نظر نپرسیدن که فلان جا دوس داری براتون بگیریم یا نه:|. دو سه روز قبل یکی از فامیلمون فوت کرد همه سمت ما گفتن نمیایم . اینام بعد بدون خبر به ما کنسل کردن رستورانم ۳۰ میلیون برنگردوند و بعد این ضرر شوهرم بامن دعوا میکرد ک چرا نمیان ما اینجوری کردیم این شده(تازه بهمون اینجا خبر داد) منم بیخبر از همه جا شوکه شدم که چقد احمقن که چنین چیز مهمی و به ما نگفتن و گند زدن به روز مهم زندگیم

اخر فامیلام اومدن ولی فک کن جلو فامیلات به فامیلاشون بگن شام بمونین 

اگه میدونستم کاری میکردم کنسل نکنن و ضرر هم نبینن ولی ادم احمق احمقه و باید نتیجه حماقتش ببینه

ینی بدون که کارای بیخبر یه خانواده میتونه تا این حد اسیب بزنه به زندگی دونفر. بعدا اونام الان فکر میکنن کارشون درست بوده بعدا نتیجه مشخص میشه که امیدوارم خوب باشه

اگه خالت تنها زندگی میکنه شاید ترسیدن خالت بگه بیاید با من زندگی کنید خواستن سریع خونه بگیرن که همچی ...

نه خاام تنها زندگی نمیکنه قرار بود بعد تاریخ عروسی برن دو یه ماه زودتر خونه بگیرن و بعدم عروسی

کلا خالم ضایع شد

کلا حذفه هم خالم هم شوهرخالم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدم مثلا خانواده شوهر من رفتن شام عروسی بدون خبر ب من و خانواده م برای ۱۰۰نفر از دوطرف رزرو کردن( ق ...

وااای عجب کاری کردناااا

همین دیگه بی برنامگی، بی توجهی نتیجش همینه

به قول شما خودشون نتیجه کارشونو میبینن حالا خیر باشه چه بهتر

2731
من عاشق خالمم وگرنه اون دو نفر خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن بد و خوب باخودشونه  خالم حس حقار ...

چرا حقارت ؟

زن وشوهر تصمیم گرفتن خونه گرفتن من نمیفهمم شماها رو !!!!

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا حقارت ؟ زن وشوهر تصمیم گرفتن خونه گرفتن من نمیفهمم شماها رو !!!!

چیزیو که متوجه نیستی مجبور نیستی جواب بدی فدات شم

زن و شوهری که عروسی نامشخصه و پسره کل خانوادشو میذاره ی طرف و میره با خانواده عروس خودش میبره و میدوزه و اخرسر خبر میده و خانواده خودشو ادم حساب نمیکنه میشه حقارت

البته شده حقارت چونکه منتش اول از همه سر خودشه ، بزرگترش میگه طلای خانومتو نفروش الان فروخته و باید سرکوفتشو از همون خانواده بشنوه 

دخالت خیلی بده ،ولی اینکه ی پسری خانوادشو درجریان نمیذاره ولی با خانواده عروس میبنده همه چیو اسمش چیه بجز تحقیر خانواده خودش و اینکه خودشو کوچیک کرده و تنها حسابش میکنن

چیزیو که متوجه نیستی مجبور نیستی جواب بدی فدات شم زن و شوهری که عروسی نامشخصه و پسره کل خانوادشو می ...

همین دخالتها و بزرگی کردناس که شده تاپیکهای اختلاف و طلاق که هر روز میبینیم

بابا ولشون کنین

اول از همه نتیجه تربیتای خودتونه و اگه بنا به مقصره بایذ یقه خودتونو بچسبین

دوم هر کسی تا جایی وظیفه داره و بعدش ضامن نیست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
همین دخالتها و بزرگی کردناس که شده تاپیکهای اختلاف و طلاق که هر روز میبینیم بابا ولشون کنین ا ...

قطعا من دخالت نمیکنم و نمیتونم بکنم.

خالمم حتی نمیتونه

فقط گوشزد کرد چون منتش سر پسرشه

ولی خب خودش خواسته