2752
2734
عنوان

یکم دیگه باید برم مدرسه ولی نمیرم بیاین بگم چیشده

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 38 پست
مگه در طول سال چیزی یاد نگرفتید ک الان تمرین میکنید؟؟؟؟ یعنی من ، تو کل سال های مدرسه و دانشگاه یادم ...

چرا یاد گرفتم ولی بر اساس همون یادگرفتن چند ماه میشم نمیرم امتحان بدم باید بشینم تمرین کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میگی نمره اش تاثیری نداره که حتما‌برو عزیزم .قوی باش فوقش نمره ات یکم کمتر از بقیه وقتها میشه.

ببین من ۳۲ سالمه و همیشه درسهام خوب بودن و نمره هام عالی . ولی روزهایی هم بودن که مثل تو اتفاقهای اینجوری برام افتاده باسن. یه چیزی رو بدون که اگر میخوای تو زندگیت موفق باشی هیچوقت توی هیچ مرحله از زندگیت نا امید نشو و عقب نشینی نکن . 

پس برو امتحانت و بده و اگر نمره ات کمتر شد با دل وجون بپذیر و برای  بهتر شدنه نمره بعدیت تلاش کن.اعتماد به نفس داشته باش.

موفق باشی

اسی رو نمیدونم ولی دبیر ریاضی ما کلا درس نمیده یا درس میده دو تا سوال از خودش در میاره حل میکنه میگ ...

ن من کلا کتاب نگاه نمیکردم .گاهی میگم شاید میخوندم وضع معدلم بهتر میشد . من هوشم خوبه اما حال و حوصله درسو نداشتم ‌ . اگه تنبلی نمیکردم یچی میشدم 

ببین من حتی واس کنکور چیزی نخوندم و از ۲۰ نفر کلاسمون فقط من قبول شدم😆😆

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
ن من کلا کتاب نگاه نمیکردم .گاهی میگم شاید میخوندم وضع معدلم بهتر میشد . من هوشم خوبه اما حال و حوصل ...

من بقیه درسا رو یاد میگیرم چون دبیرا همه درس میدن

و واقعا شب امتحان برام ی دورس

ولی امان از دبیر ریاضیمون، انقدر شکایت کردیم پیش مدیر یا هرکی

قبول نمیکنن 

تازه همشم میگه زیاد حرف بزنین مستمر همتون رو پایین 10 میدم!